FACUT IN SALAJ S.R.L.

FACUT IN SALAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 40405763, Nr. Reg. Com. J31/80/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 11 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. PICTOR IOAN SIMA, NR.11, BL.P33, SC.A, ET.5, AP.21. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FACUT IN SALAJ S.R.L.
CUI
40405763
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/80/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 ianuarie 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. PICTOR IOAN SIMA, NR.11, BL.P33, SC.A, ET.5, AP.21
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, FACUT IN SALAJ S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.044 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 278.425 lei2020 · Cifra de afaceri: 400.045 lei2021 · Cifra de afaceri: 132.232 lei2022 · Cifra de afaceri: 623 lei2019 · Profit net: 55.061 lei2020 · Profit net: −11.166 lei2021 · Profit net: −41.627 lei2022 · Profit net: −17.138 lei2023 · Profit net: −7.309 lei2024 · Profit net: −1.352 lei2025 · Profit net: −2.044 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 278.425 lei20192020: 400.045 lei400 mii20202021: 132.232 lei20212022: 623 lei6232022
Profit net lei
2019: 55.061 lei55 mii20192020: −11.166 lei20202021: −41.627 lei−42 mii20212022: −17.138 lei20222023: −7.309 lei20232024: −1.352 lei20242025: −2.044 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FACUT IN SALAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.044 lei în scădere față de 2024 27.100 lei în creștere față de 2024 — 1.724 lei −25.376 lei —
2024 — −1.352 lei în creștere față de 2023 25.401 lei în creștere față de 2023 — 2.069 lei −23.332 lei —
2023 — −7.309 lei în creștere față de 2022 23.861 lei în creștere față de 2022 — 1.881 lei −21.980 lei —
2022 623 lei în scădere față de 2021 −17.138 lei în creștere față de 2021 22.568 lei în creștere față de 2021 5.955 lei 1.943 lei −14.670 lei —
2021 132.232 lei în scădere față de 2020 −41.627 lei în scădere față de 2020 21.641 lei în scădere față de 2020 21.109 lei 3.000 lei 2.468 lei 1 în scădere față de 2020
2020 400.045 lei în creștere față de 2019 −11.166 lei în scădere față de 2019 44.708 lei în scădere față de 2019 36.264 lei 52.539 lei 44.095 lei 2 în creștere față de 2019
2019 278.425 lei 55.061 lei 58.739 lei 51.419 lei 79.549 lei 55.261 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare