FAIUL BUILD RESIDENCE S.R.L.

FAIUL BUILD RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 40926907, Nr. Reg. Com. J34/395/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, SAT IZVOARELE COM. IZVOARELE, VIILOR III, NR.1, cod poștal 147165. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAIUL BUILD RESIDENCE S.R.L.
CUI
40926907
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/395/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2019
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, SAT IZVOARELE COM. IZVOARELE, VIILOR III, NR.1
Cod poștal
147165
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2025, FAIUL BUILD RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.047.758 lei, un profit net de 1.125.742 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 1.500.170 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.047.758 lei2019 · Profit net: 4.585 lei2020 · Profit net: 14.307 lei2021 · Profit net: 655.831 lei2022 · Profit net: −127.034 lei2023 · Profit net: −12.986 lei2024 · Profit net: 5.498 lei2025 · Profit net: 1.125.742 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 1.500.170 lei20212025: 3.047.758 lei3,0 mil.2025
Profit net lei
2019: 4.585 lei20192020: 14.307 lei20202021: 655.831 lei20212022: −127.034 lei−127 mii20222023: −12.986 lei20232024: 5.498 lei20242025: 1.125.742 lei1,1 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru FAIUL BUILD RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.047.758 lei 1.125.742 lei în creștere față de 2024 111.977 lei în scădere față de 2024 — 1.231.042 lei 1.119.065 lei —
2024 — 5.498 lei în creștere față de 2023 997.677 lei în creștere față de 2023 285.356 lei 1.224.516 lei 540.401 lei —
2023 — −12.986 lei în creștere față de 2022 106.120 lei în creștere față de 2022 493.273 lei 119.544 lei 534.903 lei 1
2022 — −127.034 lei în scădere față de 2021 102.622 lei în scădere față de 2021 492.895 lei 129.410 lei 547.889 lei 1
2021 1.500.170 lei 655.831 lei în creștere față de 2020 519.774 lei în scădere față de 2020 384.560 lei 781.931 lei 674.923 lei —
2020 — 14.307 lei în creștere față de 2019 1.262.608 lei în creștere față de 2019 412.800 lei 868.900 lei 19.092 lei —
2019 — 4.585 lei 487.284 lei 450.000 lei 42.069 lei 4.785 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare