FALCON WAY S.R.L.

FALCON WAY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 39351678, Nr. Reg. Com. J06/536/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SUBCETATE, NR.61E, ET.3, AP.19, cod poștal 420132. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FALCON WAY S.R.L.
CUI
39351678
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/536/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2018
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SUBCETATE, NR.61E, ET.3, AP.19
Cod poștal
420132
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, FALCON WAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.415 lei, o pierdere netă de 18.042 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 174.067 lei2020 · Cifra de afaceri: 15.753 lei2022 · Cifra de afaceri: 12.323 lei2023 · Cifra de afaceri: 37.352 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.891 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.415 lei2018 · Profit net: −904 lei2019 · Profit net: 23.741 lei2020 · Profit net: 5.193 lei2021 · Profit net: −2.470 lei2022 · Profit net: 9.206 lei2023 · Profit net: 5.387 lei2024 · Profit net: 7.959 lei2025 · Profit net: −18.042 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 174.067 lei174 mii20192020: 15.753 lei20202022: 12.323 lei20222023: 37.352 lei20232024: 13.891 lei20242025: 8.415 lei8 mii2025
Profit net lei
2018: −904 lei'182019: 23.741 lei24 mii'192020: 5.193 lei'202021: −2.470 lei'212022: 9.206 lei'222023: 5.387 lei'232024: 7.959 lei'242025: −18.042 lei−18 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FALCON WAY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.415 lei în scădere față de 2024 −18.042 lei în scădere față de 2024 206.700 lei în creștere față de 2024 160.425 lei 77.345 lei 31.070 lei —
2024 13.891 lei în scădere față de 2023 7.959 lei în creștere față de 2023 172.289 lei în creștere față de 2023 11.996 lei 209.405 lei 49.112 lei —
2023 37.352 lei în creștere față de 2022 5.387 lei în scădere față de 2022 743 lei în scădere față de 2022 3.006 lei 38.890 lei 41.153 lei —
2022 12.323 lei 9.206 lei în creștere față de 2021 1.050 lei în creștere față de 2021 2.222 lei 34.594 lei 35.766 lei —
2021 — −2.470 lei în scădere față de 2020 30 lei în scădere față de 2020 3.556 lei 23.034 lei 26.560 lei —
2020 15.753 lei în scădere față de 2019 5.193 lei în scădere față de 2019 31 lei în scădere față de 2019 63 lei 28.998 lei 29.030 lei —
2019 174.067 lei 23.741 lei în creștere față de 2018 55.187 lei în creștere față de 2018 213 lei 78.811 lei 23.837 lei —
2018 — −904 lei 1.226 lei 363 lei 959 lei 96 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare