FALNIC SUNPROJECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 37416908, Nr. Reg. Com. J2017000846293. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4650 - Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 20 aprilie 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT SURANI COM. SURANI, SURANI, NR.89, cod poștal 107545. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FALNIC SUNPROJECT S.R.L.
- CUI
- 37416908
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000846293
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 20 aprilie 2017
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, SAT SURANI COM. SURANI, SURANI, NR.89
- Cod poștal
- 107545
- Cod CAEN
- 4650
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate
Situații financiare
În 2025, FALNIC SUNPROJECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.449.392 lei, un profit net de 1.447.006 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.449.392 lei în creștere față de 2024 | 1.447.006 lei în creștere față de 2024 | 786.800 lei în creștere față de 2024 | 967.457 lei | 1.638.628 lei | 1.819.285 lei | 7 în creștere față de 2024 |
| 2024 | 7.004.975 lei în creștere față de 2023 | 220.148 lei în creștere față de 2023 | 510.798 lei în creștere față de 2023 | 100.160 lei | 782.917 lei | 372.279 lei | 3 în creștere față de 2023 |
| 2023 | 652.011 lei | 151.931 lei în creștere față de 2022 | 292.555 lei în creștere față de 2022 | 14.868 lei | 482.688 lei | 152.131 lei | 1 |
| 2022 | — | 0 lei | 8.322 lei | 3.689 lei | 415 lei | −4.218 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 8.322 lei | 3.689 lei | 415 lei | −4.218 lei | — |
| 2019 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2018 | 8.322 lei | 3.689 lei | 415 lei | −4.218 lei | — |
| 2018 | 0 lei în scădere față de 2017 | −594 lei în creștere față de 2017 | 8.322 lei | 3.689 lei | 415 lei | −4.218 lei | — |
| 2017 | 1.065 lei | −3.824 lei | 8.322 lei | 3.689 lei | 1.009 lei | −3.624 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
