FAMTECH SERV IASI S.R.L.

FAMTECH SERV IASI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38447902, Nr. Reg. Com. J2017003369229. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7120 - Activitati de testari si analize tehnice. Societatea a fost înființată la data de 6 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MIHAI VODĂ VITEAZUL, NR.7, TR. 2, BL.P1, ET.4, AP.19, cod poștal 700390. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAMTECH SERV IASI S.R.L.
CUI
38447902
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003369229
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 noiembrie 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MIHAI VODĂ VITEAZUL, NR.7, TR. 2, BL.P1, ET.4, AP.19
Cod poștal
700390
Cod CAEN
7120
Domeniu de activitate
Activitati de testari si analize tehnice

Situații financiare

În 2025, FAMTECH SERV IASI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 392.781 lei, un profit net de 153.180 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 300 lei2018 · Cifra de afaceri: 65.405 lei2019 · Cifra de afaceri: 93.400 lei2020 · Cifra de afaceri: 101.880 lei2021 · Cifra de afaceri: 145.990 lei2022 · Cifra de afaceri: 188.546 lei2023 · Cifra de afaceri: 257.192 lei2024 · Cifra de afaceri: 295.210 lei2025 · Cifra de afaceri: 392.781 lei2017 · Profit net: −2.931 lei2018 · Profit net: 43.625 lei2019 · Profit net: 60.945 lei2020 · Profit net: 65.155 lei2021 · Profit net: 59.970 lei2022 · Profit net: 75.573 lei2023 · Profit net: 113.235 lei2024 · Profit net: 74.265 lei2025 · Profit net: 153.180 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 300 lei'172018: 65.405 lei'182019: 93.400 lei'192020: 101.880 lei'202021: 145.990 lei'212022: 188.546 lei'222023: 257.192 lei'232024: 295.210 lei'242025: 392.781 lei393 mii'25
Profit net lei
2017: −2.931 lei−3 mii'172018: 43.625 lei'182019: 60.945 lei'192020: 65.155 lei'202021: 59.970 lei'212022: 75.573 lei'222023: 113.235 lei'232024: 74.265 lei'242025: 153.180 lei153 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FAMTECH SERV IASI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 392.781 lei în creștere față de 2024 153.180 lei în creștere față de 2024 146.995 lei în creștere față de 2024 55.228 lei 235.049 lei 153.421 lei 1
2024 295.210 lei în creștere față de 2023 74.265 lei în scădere față de 2023 27.000 lei în creștere față de 2023 33.027 lei 68.478 lei 74.505 lei 1
2023 257.192 lei în creștere față de 2022 113.235 lei în creștere față de 2022 19.858 lei în creștere față de 2022 12.661 lei 117.572 lei 113.475 lei 1
2022 188.546 lei în creștere față de 2021 75.573 lei în creștere față de 2021 13.859 lei în creștere față de 2021 10.575 lei 79.097 lei 75.813 lei 1
2021 145.990 lei în creștere față de 2020 59.970 lei în scădere față de 2020 6.492 lei în creștere față de 2020 9.820 lei 182.584 lei 185.912 lei 1
2020 101.880 lei în creștere față de 2019 65.155 lei în creștere față de 2019 2.061 lei în creștere față de 2019 4.667 lei 144.388 lei 146.994 lei 1 în scădere față de 2019
2019 93.400 lei în creștere față de 2018 60.945 lei în creștere față de 2018 1.920 lei în creștere față de 2018 7.000 lei 96.759 lei 101.839 lei 2
2018 65.405 lei în creștere față de 2017 43.625 lei în creștere față de 2017 1.262 lei în scădere față de 2017 — 42.156 lei 40.894 lei 2
2017 300 lei −2.931 lei 3.560 lei — 829 lei −2.731 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare