FAMYZA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 18883940, Nr. Reg. Com. J2006002411358. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 26 iulie 2006. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT SÂNMIHAIU GERMAN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, , NR.121, AP.3, cod poștal 307381. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FAMYZA SRL
- CUI
- 18883940
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006002411358
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 26 iulie 2006
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, SAT SÂNMIHAIU GERMAN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, , NR.121, AP.3
- Cod poștal
- 307381
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4711
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, FAMYZA SRL a raportat o cifră de afaceri de 629.152 lei, o pierdere netă de 66.778 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 629.152 lei în scădere față de 2024 | −66.778 lei în scădere față de 2024 | 149.791 lei în scădere față de 2024 | 31.118 lei | 22.663 lei | −96.010 lei | 4 în creștere față de 2024 |
| 2024 | 826.932 lei | 224.334 lei | 175.644 lei | 24.798 lei | 157.912 lei | 7.066 lei | 3 |
| 2023 | 826.932 lei în creștere față de 2022 | 224.334 lei în creștere față de 2022 | 175.644 lei în scădere față de 2022 | 24.798 lei | 157.912 lei | 7.066 lei | 3 |
| 2022 | 559.250 lei în creștere față de 2021 | 61.935 lei în creștere față de 2021 | 327.175 lei în scădere față de 2021 | 0 lei | 109.907 lei | −217.268 lei | 3 |
| 2021 | 410.373 lei în creștere față de 2020 | 3.422 lei în creștere față de 2020 | 328.655 lei în creștere față de 2020 | 0 lei | 49.452 lei | −279.203 lei | 3 |
| 2020 | 382.860 lei în creștere față de 2019 | −26.878 lei în creștere față de 2019 | 310.988 lei în creștere față de 2019 | 0 lei | 27.841 lei | −283.147 lei | 3 în creștere față de 2019 |
| 2019 | 291.377 lei în scădere față de 2018 | −55.381 lei în scădere față de 2018 | 288.960 lei în creștere față de 2018 | 0 lei | 32.692 lei | −256.268 lei | 0 în scădere față de 2018 |
| 2018 | 316.802 lei în creștere față de 2016 | −53.175 lei în scădere față de 2016 | 233.011 lei în creștere față de 2016 | 0 lei | 32.123 lei | −200.888 lei | 3 în creștere față de 2016 |
| 2016 | 281.914 lei | −34.981 lei | 118.708 lei | 0 lei | 18.427 lei | −100.281 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
