FANCSALI AGRO S.R.L.

Activitate suspendată din 1 februarie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FANCSALI AGRO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38486030, Nr. Reg. Com. J26/1989/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4631 - Comert cu ridicata al fructelor si legumelor. Societatea a fost înființată la data de 14 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, ORŞ. MIERCUREA NIRAJULUI, STR. MÁRTON ÁRON, NR.30. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FANCSALI AGRO S.R.L.
CUI
38486030
Stare
Activitate suspendată din 1 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J26/1989/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 noiembrie 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, ORŞ. MIERCUREA NIRAJULUI, STR. MÁRTON ÁRON, NR.30
Cod CAEN
4631
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al fructelor si legumelor

Situații financiare

În 2024, FANCSALI AGRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 10 lei, o pierdere netă de 5.556 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 3.110 lei2018 · Cifra de afaceri: 14.265 lei2019 · Cifra de afaceri: 8.215 lei2020 · Cifra de afaceri: 830 lei2021 · Cifra de afaceri: 15.595 lei2022 · Cifra de afaceri: 20.120 lei2023 · Cifra de afaceri: 252.090 lei2024 · Cifra de afaceri: 10 lei2017 · Profit net: 863 lei2018 · Profit net: −982 lei2019 · Profit net: −7.091 lei2020 · Profit net: −12.434 lei2021 · Profit net: −9.598 lei2022 · Profit net: −8.545 lei2023 · Profit net: 31.195 lei2024 · Profit net: −5.556 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 3.110 lei'172018: 14.265 lei'182019: 8.215 lei'192020: 830 lei'202021: 15.595 lei'212022: 20.120 lei'222023: 252.090 lei252 mii'232024: 10 lei10'24
Profit net lei
2017: 863 lei'172018: −982 lei'182019: −7.091 lei'192020: −12.434 lei−12 mii'202021: −9.598 lei'212022: −8.545 lei'222023: 31.195 lei31 mii'232024: −5.556 lei−6 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru FANCSALI AGRO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 10 lei în scădere față de 2023 −5.556 lei în scădere față de 2023 37.654 lei în creștere față de 2023 25.707 lei — −11.947 lei —
2023 252.090 lei în creștere față de 2022 31.195 lei în creștere față de 2022 37.633 lei în scădere față de 2022 31.241 lei — −6.392 lei 1
2022 20.120 lei în creștere față de 2021 −8.545 lei în creștere față de 2021 82.192 lei în scădere față de 2021 43.360 lei 1.245 lei −37.587 lei 1
2021 15.595 lei în creștere față de 2020 −9.598 lei în creștere față de 2020 85.536 lei în scădere față de 2020 55.479 lei 1.015 lei −29.042 lei —
2020 830 lei în scădere față de 2019 −12.434 lei în scădere față de 2019 87.041 lei în creștere față de 2019 67.597 lei — −19.444 lei —
2019 8.215 lei în scădere față de 2018 −7.091 lei în scădere față de 2018 86.937 lei în scădere față de 2018 79.716 lei 211 lei −7.010 lei —
2018 14.265 lei în creștere față de 2017 −982 lei în scădere față de 2017 89.676 lei în creștere față de 2017 89.472 lei 285 lei 81 lei —
2017 3.110 lei 863 lei 98 lei — 1.161 lei 1.063 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare