FANMAR COLECT S.R.L.

FANMAR COLECT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41168622, Nr. Reg. Com. J2019001929221. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 24 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, ORŞ. PODU ILOAIEI, STR. ZORILOR, NR.17. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FANMAR COLECT S.R.L.
CUI
41168622
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001929221
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 mai 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, ORŞ. PODU ILOAIEI, STR. ZORILOR, NR.17
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, FANMAR COLECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 359.500 lei, un profit net de 42.190 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 995.272 lei2024 · Cifra de afaceri: 636.710 lei2025 · Cifra de afaceri: 359.500 lei2019 · Profit net: 1.552 lei2023 · Profit net: 110.887 lei2024 · Profit net: 4.656 lei2025 · Profit net: 42.190 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.600 lei20192023: 995.272 lei995 mii20232024: 636.710 lei20242025: 359.500 lei360 mii2025
Profit net lei
2019: 1.552 lei20192023: 110.887 lei111 mii20232024: 4.656 lei20242025: 42.190 lei42 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FANMAR COLECT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 359.500 lei în scădere față de 2024 42.190 lei în creștere față de 2024 444.711 lei în creștere față de 2024 60.994 lei 447.486 lei 67.769 lei 2
2024 636.710 lei în scădere față de 2023 4.656 lei în scădere față de 2023 221.842 lei în creștere față de 2023 44.895 lei 557.783 lei 384.836 lei —
2023 995.272 lei în creștere față de 2019 110.887 lei în creștere față de 2019 54.867 lei în creștere față de 2019 — 496.533 lei 441.666 lei —
2019 1.600 lei 1.552 lei 0 lei — 1.752 lei 1.752 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare