FARES INVESTMENT CONSTRUCT SRL

FARES INVESTMENT CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38030440, Nr. Reg. Com. J2017004018232. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 26 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. SG. GHEORGHE DINCĂ, NR.9, CAMERA NR.3, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FARES INVESTMENT CONSTRUCT SRL
CUI
38030440
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017004018232
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iulie 2017
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. SG. GHEORGHE DINCĂ, NR.9, CAMERA NR.3
Cod poștal
077190
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2024, FARES INVESTMENT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.330.030 lei, un profit net de 219.849 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.201820192021202220242018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 7.312.115 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.735.331 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.804.344 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.330.030 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 428.731 lei2021 · Profit net: 124.035 lei2022 · Profit net: 830.606 lei2024 · Profit net: 219.849 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 7.312.115 lei7,3 mil.20192021: 4.735.331 lei20212022: 4.804.344 lei20222024: 1.330.030 lei1,3 mil.2024
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: 428.731 lei20192021: 124.035 lei20212022: 830.606 lei831 mii20222024: 219.849 lei220 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FARES INVESTMENT CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.330.030 lei în scădere față de 2022 219.849 lei în scădere față de 2022 8.134.153 lei în creștere față de 2022 4.832.924 lei 857.504 lei 1.278.038 lei 5
2022 4.804.344 lei în creștere față de 2021 830.606 lei în creștere față de 2021 244.473 lei în scădere față de 2021 4.831.560 lei 2.054.743 lei 6.641.830 lei 5 în scădere față de 2021
2021 4.735.331 lei în scădere față de 2019 124.035 lei în scădere față de 2019 4.907.273 lei în creștere față de 2019 4.313.066 lei 6.185.020 lei 5.590.813 lei 6 în scădere față de 2019
2019 7.312.115 lei în creștere față de 2018 428.731 lei în creștere față de 2018 1.749.416 lei în creștere față de 2018 177.143 lei 5.992.889 lei 329.487 lei 12
2018 0 lei 0 lei 301 lei — 1.179 lei 878 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare