FARMACIA V & M SRL

Radiată din 9 noiembrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FARMACIA V & M SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 16801412, Nr. Reg. Com. J22/2061/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 29 septembrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. PĂCURARI, NR.86, BL.481, SC.F, ET.3, AP.8, cod poștal 700547. Societatea este radiată din data de 9 noiembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FARMACIA V & M SRL
CUI
16801412
Stare
Radiată din 9 noiembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J22/2061/2004
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 septembrie 2004
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. PĂCURARI, NR.86, BL.481, SC.F, ET.3, AP.8
Cod poștal
700547
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4773
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2021, FARMACIA V & M SRL a raportat o cifră de afaceri de 412.020 lei, un profit net de 776.369 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2016201720182019202020212016 · Cifra de afaceri: 2.109.317 lei2017 · Cifra de afaceri: 2.223.679 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.300.278 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.353.369 lei2020 · Cifra de afaceri: 403.875 lei2021 · Cifra de afaceri: 412.020 lei2016 · Profit net: 1.165 lei2017 · Profit net: 1.417 lei2018 · Profit net: 205.860 lei2019 · Profit net: 539.475 lei2020 · Profit net: −198.038 lei2021 · Profit net: 776.369 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 2.109.317 lei20162017: 2.223.679 lei20172018: 2.300.278 lei2,3 mil.20182019: 1.353.369 lei20192020: 403.875 lei20202021: 412.020 lei412 mii2021
Profit net lei
2016: 1.165 lei20162017: 1.417 lei20172018: 205.860 lei20182019: 539.475 lei20192020: −198.038 lei−198 mii20202021: 776.369 lei776 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru FARMACIA V & M SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 412.020 lei în creștere față de 2020 776.369 lei în creștere față de 2020 229.479 lei în scădere față de 2020 1.972.128 lei 1.123.706 lei 2.866.355 lei 2 în creștere față de 2020
2020 403.875 lei în scădere față de 2019 −198.038 lei în scădere față de 2019 480.288 lei în scădere față de 2019 2.347.322 lei 359.923 lei 2.226.957 lei 1 în scădere față de 2019
2019 1.353.369 lei în scădere față de 2018 539.475 lei în creștere față de 2018 491.575 lei în scădere față de 2018 2.480.109 lei 438.799 lei 2.427.333 lei 2 în scădere față de 2018
2018 2.300.278 lei în creștere față de 2017 205.860 lei în creștere față de 2017 598.436 lei în creștere față de 2017 1.421.549 lei 1.029.773 lei 1.852.886 lei 5
2017 2.223.679 lei în creștere față de 2016 1.417 lei în creștere față de 2016 459.989 lei în creștere față de 2016 1.306.979 lei 1.024.813 lei 1.897.199 lei 5 în scădere față de 2016
2016 2.109.317 lei 1.165 lei 337.754 lei 1.365.694 lei 733.998 lei 1.850.783 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.