FARO WAY SPORT S.R.L.

Radiată din 3 februarie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FARO WAY SPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 41298916, Nr. Reg. Com. J28/424/2023. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6312 - Activitati ale portalurilor web. Societatea a fost înființată la data de 21 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT GIUVĂRĂŞTI COM. GIUVĂRĂŞTI, STR. LINIA MARE, NR.47, PARTER, CAMERA 1, cod poștal 237195. Societatea este radiată din data de 3 februarie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FARO WAY SPORT S.R.L.
CUI
41298916
Stare
Radiată din 3 februarie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J28/424/2023
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iunie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT GIUVĂRĂŞTI COM. GIUVĂRĂŞTI, STR. LINIA MARE, NR.47, PARTER, CAMERA 1
Cod poștal
237195
Cod CAEN
6312
Domeniu de activitate
Activitati ale portalurilor web

Situații financiare

În 2024, FARO WAY SPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.079 lei, o pierdere netă de 2.900 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 17.254 lei2021 · Cifra de afaceri: 33.527 lei2022 · Cifra de afaceri: 16.791 lei2023 · Cifra de afaceri: 22.037 lei2024 · Cifra de afaceri: 11.079 lei2019 · Profit net: −8.677 lei2020 · Profit net: 1.027 lei2021 · Profit net: −6.933 lei2022 · Profit net: −18.364 lei2023 · Profit net: −51.726 lei2024 · Profit net: −2.900 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 17.254 lei20202021: 33.527 lei34 mii20212022: 16.791 lei20222023: 22.037 lei20232024: 11.079 lei11 mii2024
Profit net lei
2019: −8.677 lei20192020: 1.027 lei1 mii20202021: −6.933 lei20212022: −18.364 lei20222023: −51.726 lei−52 mii20232024: −2.900 lei−3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FARO WAY SPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 11.079 lei în scădere față de 2023 −2.900 lei în creștere față de 2023 87.473 lei în scădere față de 2023 — 59 lei −87.372 lei —
2023 22.037 lei în creștere față de 2022 −51.726 lei în scădere față de 2022 88.919 lei în creștere față de 2022 1.887 lei 5.202 lei −84.472 lei —
2022 16.791 lei în scădere față de 2021 −18.364 lei în scădere față de 2021 87.184 lei în scădere față de 2021 24.346 lei 31.929 lei −32.746 lei —
2021 33.527 lei în creștere față de 2020 −6.933 lei în scădere față de 2020 87.497 lei în scădere față de 2020 46.898 lei 27.971 lei −14.382 lei —
2020 17.254 lei 1.027 lei în creștere față de 2019 87.515 lei în creștere față de 2019 67.627 lei 16.897 lei −7.450 lei —
2019 — −8.677 lei 51.344 lei 41.999 lei 787 lei −8.477 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare