FASHION IT UP CONSULT S.R.L.

FASHION IT UP CONSULT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41894650, Nr. Reg. Com. J2019002713032. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. TRIVALE, NR.24, cod poștal 110058. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FASHION IT UP CONSULT S.R.L.
CUI
41894650
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002713032
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. TRIVALE, NR.24
Cod poștal
110058
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, FASHION IT UP CONSULT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 476.946 lei, un profit net de 117.931 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201920222023202420252019 · Cifra de afaceri: 7.430 lei2022 · Cifra de afaceri: 234.139 lei2023 · Cifra de afaceri: 164.740 lei2024 · Cifra de afaceri: 283.328 lei2025 · Cifra de afaceri: 476.946 lei2019 · Profit net: 3.673 lei2022 · Profit net: 6.769 lei2023 · Profit net: 106.027 lei2024 · Profit net: 29.131 lei2025 · Profit net: 117.931 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.430 lei20192022: 234.139 lei20222023: 164.740 lei20232024: 283.328 lei20242025: 476.946 lei477 mii2025
Profit net lei
2019: 3.673 lei20192022: 6.769 lei20222023: 106.027 lei20232024: 29.131 lei20242025: 117.931 lei118 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FASHION IT UP CONSULT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 476.946 lei în creștere față de 2024 117.931 lei în creștere față de 2024 21.807 lei în creștere față de 2024 271 lei 284.827 lei 263.291 lei 1
2024 283.328 lei în creștere față de 2023 29.131 lei în scădere față de 2023 13.896 lei în scădere față de 2023 1.633 lei 150.941 lei 150.360 lei 1
2023 164.740 lei în scădere față de 2022 106.027 lei în creștere față de 2022 80.380 lei în creștere față de 2022 39.776 lei 230.716 lei 201.794 lei 1
2022 234.139 lei în creștere față de 2019 6.769 lei în creștere față de 2019 34.285 lei în creștere față de 2019 59.163 lei 65.976 lei 102.536 lei 1
2019 7.430 lei 3.673 lei 9.697 lei 167 lei 13.403 lei 3.873 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare