FAST CONVERSION S.R.L.

Radiată din 13 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FAST CONVERSION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39549056, Nr. Reg. Com. J2018002818127. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6612 - Activitati de intermediere a tranzactiilor financiare. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.7A, cod poștal 405200. Societatea este radiată din data de 13 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAST CONVERSION S.R.L.
CUI
39549056
Stare
Radiată din 13 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2018002818127
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.7A
Cod poștal
405200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6612
Domeniu de activitate
Activitati de intermediere a tranzactiilor financiare

Situații financiare

În 2023, FAST CONVERSION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 104.438 lei, un profit net de 20.641 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 20.411 lei2019 · Cifra de afaceri: 126.926 lei2020 · Cifra de afaceri: 93.469 lei2021 · Cifra de afaceri: 123.712 lei2022 · Cifra de afaceri: 121.625 lei2023 · Cifra de afaceri: 104.438 lei2018 · Profit net: −7.356 lei2019 · Profit net: 25.437 lei2020 · Profit net: 6.387 lei2021 · Profit net: 32.443 lei2022 · Profit net: 37.672 lei2023 · Profit net: 20.641 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 20.411 lei20182019: 126.926 lei127 mii20192020: 93.469 lei20202021: 123.712 lei20212022: 121.625 lei20222023: 104.438 lei104 mii2023
Profit net lei
2018: −7.356 lei−7 mii20182019: 25.437 lei20192020: 6.387 lei20202021: 32.443 lei20212022: 37.672 lei38 mii20222023: 20.641 lei21 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru FAST CONVERSION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 104.438 lei în scădere față de 2022 20.641 lei în scădere față de 2022 189.077 lei în creștere față de 2022 — 247.870 lei 58.793 lei 2 în creștere față de 2022
2022 121.625 lei în scădere față de 2021 37.672 lei în creștere față de 2021 188.127 lei în creștere față de 2021 — 226.279 lei 38.152 lei 1
2021 123.712 lei în creștere față de 2020 32.443 lei în creștere față de 2020 132.560 lei în creștere față de 2020 — 189.872 lei 57.312 lei 1 în scădere față de 2020
2020 93.469 lei în scădere față de 2019 6.387 lei în scădere față de 2019 113.684 lei în scădere față de 2019 — 138.552 lei 24.868 lei 2
2019 126.926 lei în creștere față de 2018 25.437 lei în creștere față de 2018 158.514 lei în creștere față de 2018 — 176.995 lei 18.481 lei 2
2018 20.411 lei −7.356 lei 114.807 lei — 107.851 lei −6.956 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare