FAST FIT 4U S.R.L.

Radiată din 23 septembrie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FAST FIT 4U S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40219124, Nr. Reg. Com. J22/3217/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT, NR.4, ETAJ, CAMERA 1. Societatea este radiată din data de 23 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAST FIT 4U S.R.L.
CUI
40219124
Stare
Radiată din 23 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J22/3217/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ŞTEFAN CEL MARE ŞI SFÂNT, NR.4, ETAJ, CAMERA 1
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2022, FAST FIT 4U S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.020 lei, o pierdere netă de 37.423 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 23.511 lei2020 · Cifra de afaceri: 142.697 lei2021 · Cifra de afaceri: 30.115 lei2022 · Cifra de afaceri: 20.020 lei2019 · Profit net: −84.269 lei2020 · Profit net: −89.357 lei2021 · Profit net: −67.815 lei2022 · Profit net: −37.423 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 23.511 lei20192020: 142.697 lei143 mii20202021: 30.115 lei20212022: 20.020 lei20 mii2022
Profit net lei
2019: −84.269 lei20192020: −89.357 lei−89 mii20202021: −67.815 lei20212022: −37.423 lei−37 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru FAST FIT 4U S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 20.020 lei în scădere față de 2021 −37.423 lei în creștere față de 2021 423.466 lei în creștere față de 2021 123.308 lei 42.365 lei −278.664 lei 2 în scădere față de 2021
2021 30.115 lei în scădere față de 2020 −67.815 lei în creștere față de 2020 386.440 lei în creștere față de 2020 152.078 lei 31.385 lei −241.241 lei 4
2020 142.697 lei în creștere față de 2019 −89.357 lei în scădere față de 2019 307.042 lei în creștere față de 2019 177.907 lei 40.238 lei −173.426 lei 4
2019 23.511 lei −84.269 lei 219.750 lei 213.958 lei 32.487 lei −84.069 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare