FASTENERS ARGES S.R.L.

FASTENERS ARGES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41548001, Nr. Reg. Com. J2019002131036. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4682 - Productia metalelor pretioase. Societatea a fost înființată la data de 22 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. DESPINA DOAMNA, BL.1, SC.A, AP.3, cod poștal 115300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FASTENERS ARGES S.R.L.
CUI
41548001
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002131036
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 august 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. CURTEA DE ARGEŞ, STR. DESPINA DOAMNA, BL.1, SC.A, AP.3
Cod poștal
115300
Cod CAEN
4682
Domeniu de activitate
Productia metalelor pretioase

Situații financiare

În 2025, FASTENERS ARGES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 397.461 lei, un profit net de 99.431 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 52.955 lei2021 · Cifra de afaceri: 141.015 lei2022 · Cifra de afaceri: 367.256 lei2023 · Cifra de afaceri: 239.460 lei2024 · Cifra de afaceri: 335.470 lei2025 · Cifra de afaceri: 397.461 lei2020 · Profit net: 4.956 lei2021 · Profit net: 14.247 lei2022 · Profit net: 95.659 lei2023 · Profit net: 37.840 lei2024 · Profit net: 75.974 lei2025 · Profit net: 99.431 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 52.955 lei20202021: 141.015 lei20212022: 367.256 lei20222023: 239.460 lei20232024: 335.470 lei20242025: 397.461 lei397 mii2025
Profit net lei
2020: 4.956 lei20202021: 14.247 lei20212022: 95.659 lei20222023: 37.840 lei20232024: 75.974 lei20242025: 99.431 lei99 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FASTENERS ARGES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 397.461 lei în creștere față de 2024 99.431 lei în creștere față de 2024 309.650 lei în creștere față de 2024 0 lei 409.958 lei 100.308 lei 1
2024 335.470 lei în creștere față de 2023 75.974 lei în creștere față de 2023 275.248 lei în creștere față de 2023 0 lei 485.125 lei 209.877 lei 1
2023 239.460 lei în scădere față de 2022 37.840 lei în scădere față de 2022 80.975 lei în scădere față de 2022 1.667 lei 213.211 lei 133.903 lei 1
2022 367.256 lei în creștere față de 2021 95.659 lei în creștere față de 2021 116.371 lei în creștere față de 2021 11.667 lei 200.767 lei 96.063 lei 1
2021 141.015 lei în creștere față de 2020 14.247 lei în creștere față de 2020 21.687 lei în scădere față de 2020 21.667 lei 19.423 lei 19.403 lei —
2020 52.955 lei 4.956 lei 49.439 lei 31.667 lei 22.928 lei 5.156 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare