FASTVAT SERVICES S.R.L.

FASTVAT SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39493842, Nr. Reg. Com. J2018008542408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5226 - Comert cu ridicata al bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 15 iunie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.7, CORP A. BIROU 15B SI 16B, SC.2, ET.4, cod poștal 061072. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FASTVAT SERVICES S.R.L.
CUI
39493842
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018008542408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 iunie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.7, CORP A. BIROU 15B SI 16B, SC.2, ET.4
Cod poștal
061072
Cod CAEN
5226
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al bauturilor

Situații financiare

În 2025, FASTVAT SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 899.274 lei, un profit net de 4.463 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 302.104 lei2020 · Cifra de afaceri: 174.368 lei2021 · Cifra de afaceri: 378.848 lei2022 · Cifra de afaceri: 442.468 lei2023 · Cifra de afaceri: 398.849 lei2024 · Cifra de afaceri: 421.860 lei2025 · Cifra de afaceri: 899.274 lei2018 · Profit net: −115.829 lei2019 · Profit net: 141.930 lei2020 · Profit net: 1.791 lei2021 · Profit net: 34.391 lei2022 · Profit net: 30.711 lei2023 · Profit net: 55.072 lei2024 · Profit net: 4.097 lei2025 · Profit net: 4.463 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 302.104 lei20192020: 174.368 lei20202021: 378.848 lei20212022: 442.468 lei20222023: 398.849 lei20232024: 421.860 lei20242025: 899.274 lei899 mii2025
Profit net lei
2018: −115.829 lei−116 mii'182019: 141.930 lei142 mii'192020: 1.791 lei'202021: 34.391 lei'212022: 30.711 lei'222023: 55.072 lei'232024: 4.097 lei'242025: 4.463 lei4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FASTVAT SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 899.274 lei în creștere față de 2024 4.463 lei în creștere față de 2024 28.399 lei în creștere față de 2024 6.833 lei 187.903 lei 166.691 lei 5 în creștere față de 2024
2024 421.860 lei în creștere față de 2023 4.097 lei în scădere față de 2023 16.462 lei în scădere față de 2023 — 178.624 lei 162.162 lei 2 în creștere față de 2023
2023 398.849 lei în scădere față de 2022 55.072 lei în creștere față de 2022 171.477 lei în scădere față de 2022 — 329.542 lei 158.065 lei 1 în scădere față de 2022
2022 442.468 lei în creștere față de 2021 30.711 lei în scădere față de 2021 171.644 lei în scădere față de 2021 166 lei 274.471 lei 102.993 lei 2
2021 378.848 lei în creștere față de 2020 34.391 lei în creștere față de 2020 180.730 lei în creștere față de 2020 566 lei 252.446 lei 72.282 lei 2
2020 174.368 lei în scădere față de 2019 1.791 lei în scădere față de 2019 167.767 lei în creștere față de 2019 965 lei 204.693 lei 37.891 lei 2 în creștere față de 2019
2019 302.104 lei 141.930 lei în creștere față de 2018 159.153 lei în scădere față de 2018 1.364 lei 193.890 lei 36.101 lei 1 în scădere față de 2018
2018 — −115.829 lei 170.113 lei — 64.284 lei −105.829 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare