FAURII HOME CONSTRUCT S.R.L.

FAURII HOME CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40594476, Nr. Reg. Com. J20/330/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. STREIULUI, NR.3, BL.C51, SC.A, ET.1, AP.5, cod poștal 331046. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAURII HOME CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40594476
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J20/330/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2019
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. STREIULUI, NR.3, BL.C51, SC.A, ET.1, AP.5
Cod poștal
331046
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, FAURII HOME CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 241.387 lei, o pierdere netă de 5.202 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 193.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 224.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 263.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 273.538 lei2023 · Cifra de afaceri: 262.375 lei2024 · Cifra de afaceri: 289.694 lei2025 · Cifra de afaceri: 241.387 lei2019 · Profit net: 27.314 lei2020 · Profit net: −27.050 lei2021 · Profit net: −19.932 lei2022 · Profit net: 27.056 lei2023 · Profit net: −33.387 lei2024 · Profit net: −471 lei2025 · Profit net: −5.202 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 193.000 lei20192020: 224.250 lei20202021: 263.500 lei20212022: 273.538 lei20222023: 262.375 lei20232024: 289.694 lei290 mii20242025: 241.387 lei241 mii2025
Profit net lei
2019: 27.314 lei27 mii20192020: −27.050 lei20202021: −19.932 lei20212022: 27.056 lei20222023: −33.387 lei−33 mii20232024: −471 lei20242025: −5.202 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FAURII HOME CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 241.387 lei în scădere față de 2024 −5.202 lei în scădere față de 2024 45.534 lei în creștere față de 2024 — 14.063 lei −31.471 lei 4
2024 289.694 lei în creștere față de 2023 −471 lei în creștere față de 2023 35.208 lei în creștere față de 2023 — 8.939 lei −26.269 lei 4 în scădere față de 2023
2023 262.375 lei în scădere față de 2022 −33.387 lei în scădere față de 2022 26.979 lei în creștere față de 2022 — 1.181 lei −25.798 lei 6 în scădere față de 2022
2022 273.538 lei în creștere față de 2021 27.056 lei în creștere față de 2021 19.129 lei în scădere față de 2021 — 26.718 lei 7.589 lei 8
2021 263.500 lei în creștere față de 2020 −19.932 lei în creștere față de 2020 27.050 lei în creștere față de 2020 — 7.583 lei −19.467 lei 8
2020 224.250 lei în creștere față de 2019 −27.050 lei în scădere față de 2019 18.228 lei în scădere față de 2019 — 18.692 lei 464 lei 8 în creștere față de 2019
2019 193.000 lei 27.314 lei 22.607 lei — 50.121 lei 27.514 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare