FAVORIT STRONG S.R.L.

Inactivă fiscal din 28 februarie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FAVORIT STRONG S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43255040, Nr. Reg. Com. J40/14357/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 28 octombrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL IULIU MANIU, NR.7, CORP I, BIROUL NR. 2.11, COMPART. 8, ET.2. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 28 februarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FAVORIT STRONG S.R.L.
CUI
43255040
Stare
Inactivă fiscal din 28 februarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/14357/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 octombrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL IULIU MANIU, NR.7, CORP I, BIROUL NR. 2.11, COMPART. 8, ET.2
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, FAVORIT STRONG S.R.L. a raportat un profit net de 244 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 13.738 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.027 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.202 lei2020 · Profit net: −5.252 lei2021 · Profit net: −23.949 lei2022 · Profit net: −3.870 lei2023 · Profit net: −134 lei2024 · Profit net: −1.399 lei2025 · Profit net: 244 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 13.738 lei14 mii20212022: 7.027 lei20222023: 3.202 lei3 mii2023
Profit net lei
2020: −5.252 lei20202021: −23.949 lei−24 mii20212022: −3.870 lei20222023: −134 lei20232024: −1.399 lei20242025: 244 lei2442025
Indicatori financiari pe ani pentru FAVORIT STRONG S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 244 lei în creștere față de 2024 37.926 lei în scădere față de 2024 — 3.767 lei −34.159 lei —
2024 — −1.399 lei în scădere față de 2023 38.170 lei în creștere față de 2023 — 3.767 lei −34.403 lei —
2023 3.202 lei în scădere față de 2022 −134 lei în creștere față de 2022 36.771 lei în creștere față de 2022 — 3.766 lei −33.005 lei —
2022 7.027 lei în scădere față de 2021 −3.870 lei în creștere față de 2021 36.392 lei în creștere față de 2021 — 3.521 lei −32.871 lei —
2021 13.738 lei −23.949 lei în scădere față de 2020 30.482 lei în creștere față de 2020 — 1.481 lei −29.001 lei 1
2020 — −5.252 lei 8.289 lei — 3.237 lei −5.052 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare