FCA T AUGHI S.R.L.

FCA T AUGHI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42253092, Nr. Reg. Com. J2020000210269. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 12 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, ALEEA HAŢEG, NR.4, AP.14, cod poștal 540518. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FCA T AUGHI S.R.L.
CUI
42253092
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000210269
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 februarie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, ALEEA HAŢEG, NR.4, AP.14
Cod poștal
540518
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, FCA T AUGHI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 46.847 lei, un profit net de 6.517 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 23.688 lei2021 · Cifra de afaceri: 54.268 lei2022 · Cifra de afaceri: 113.649 lei2023 · Cifra de afaceri: 27.099 lei2024 · Cifra de afaceri: 33.517 lei2025 · Cifra de afaceri: 46.847 lei2020 · Profit net: 487 lei2021 · Profit net: 15.305 lei2022 · Profit net: 75.952 lei2023 · Profit net: 8.335 lei2024 · Profit net: 2.248 lei2025 · Profit net: 6.517 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 23.688 lei20202021: 54.268 lei20212022: 113.649 lei114 mii20222023: 27.099 lei20232024: 33.517 lei20242025: 46.847 lei47 mii2025
Profit net lei
2020: 487 lei20202021: 15.305 lei20212022: 75.952 lei76 mii20222023: 8.335 lei20232024: 2.248 lei20242025: 6.517 lei7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FCA T AUGHI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 46.847 lei în creștere față de 2024 6.517 lei în creștere față de 2024 16.019 lei în scădere față de 2024 10.417 lei 13.367 lei 8.515 lei —
2024 33.517 lei în creștere față de 2023 2.248 lei în scădere față de 2023 35.369 lei în creștere față de 2023 22.917 lei 14.230 lei 2.488 lei —
2023 27.099 lei în scădere față de 2022 8.335 lei în scădere față de 2022 1.715 lei în scădere față de 2022 35.417 lei 66.535 lei 100.279 lei 1 în creștere față de 2022
2022 113.649 lei în creștere față de 2021 75.952 lei în creștere față de 2021 4.567 lei în creștere față de 2021 1.083 lei 95.385 lei 91.943 lei 0
2021 54.268 lei în creștere față de 2020 15.305 lei în creștere față de 2020 1.155 lei în scădere față de 2020 5.417 lei 11.688 lei 15.992 lei 0
2020 23.688 lei 487 lei 14.235 lei 9.750 lei 5.154 lei 687 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare