FEDTRANS CINETIK SRL-D

Inactivă fiscal din 17 martie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FEDTRANS CINETIK SRL-D este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 37956428, Nr. Reg. Com. J30/870/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT ORAŞU NOU COM. ORAŞU NOU, ORAŞU NOU, NR.109, cod poștal 447220. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 17 martie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FEDTRANS CINETIK SRL-D
CUI
37956428
Stare
Inactivă fiscal din 17 martie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J30/870/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT ORAŞU NOU COM. ORAŞU NOU, ORAŞU NOU, NR.109
Cod poștal
447220
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2020, FEDTRANS CINETIK SRL-D a raportat o cifră de afaceri de 402.013 lei, un profit net de 17.658 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 129.901 lei2018 · Cifra de afaceri: 699.204 lei2019 · Cifra de afaceri: 711.117 lei2020 · Cifra de afaceri: 402.013 lei2017 · Profit net: 3.507 lei2018 · Profit net: 8.138 lei2019 · Profit net: 14.795 lei2020 · Profit net: 17.658 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 129.901 lei20172018: 699.204 lei20182019: 711.117 lei711 mii20192020: 402.013 lei402 mii2020
Profit net lei
2017: 3.507 lei20172018: 8.138 lei20182019: 14.795 lei20192020: 17.658 lei18 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru FEDTRANS CINETIK SRL-D
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 402.013 lei în scădere față de 2019 17.658 lei în creștere față de 2019 446.082 lei în creștere față de 2019 63.481 lei 426.900 lei 44.299 lei 2 în scădere față de 2019
2019 711.117 lei în creștere față de 2018 14.795 lei în creștere față de 2018 345.633 lei în scădere față de 2018 83.233 lei 289.041 lei 26.641 lei 4 în creștere față de 2018
2018 699.204 lei în creștere față de 2017 8.138 lei în creștere față de 2017 532.653 lei în creștere față de 2017 112.487 lei 432.011 lei 11.845 lei 2 în creștere față de 2017
2017 129.901 lei 3.507 lei 107.437 lei — 111.144 lei 3.707 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare