FEED PROCESS COMPANY S.R.L.

FEED PROCESS COMPANY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 38716156, Nr. Reg. Com. J2018000032112. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. UNIRII, NR.9, BL.1, SC.A, ET.2, AP.14, cod poștal 327101. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FEED PROCESS COMPANY S.R.L.
CUI
38716156
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000032112
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. UNIRII, NR.9, BL.1, SC.A, ET.2, AP.14
Cod poștal
327101
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, FEED PROCESS COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.500 lei, un profit net de 74.265 lei.

Profit net lei
2018: −684 lei−684'182019: −240 lei'192020: −209 lei'202021: −147 lei'212022: −515 lei'222023: −328 lei'232024: −275 lei'242025: 74.265 lei74 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FEED PROCESS COMPANY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.500 lei 74.265 lei în creștere față de 2024 31.287 lei în creștere față de 2024 — 103.354 lei 72.067 lei —
2024 — −275 lei în creștere față de 2023 1.711 lei — −487 lei −2.198 lei —
2023 — −328 lei în creștere față de 2022 1.711 lei — −212 lei −1.923 lei —
2022 — −515 lei în scădere față de 2021 1.711 lei în creștere față de 2021 — 116 lei −1.595 lei —
2021 — −147 lei în creștere față de 2020 1.045 lei în creștere față de 2020 — −35 lei −1.080 lei —
2020 — −209 lei în creștere față de 2019 966 lei în creștere față de 2019 — 33 lei −933 lei —
2019 — −240 lei în creștere față de 2018 729 lei în creștere față de 2018 — 5 lei −724 lei —
2018 — −684 lei 700 lei — 216 lei −484 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare