FENDERBV S.R.L.

FENDERBV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42657120, Nr. Reg. Com. J08/1055/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 22 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CARIEREI, NR.145, BL.L2, AP.16, cod poștal 500046. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FENDERBV S.R.L.
CUI
42657120
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1055/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 iunie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CARIEREI, NR.145, BL.L2, AP.16
Cod poștal
500046
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, FENDERBV S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.796 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 177.169 lei2021 · Cifra de afaceri: 289.277 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.325 lei2023 · Cifra de afaceri: 332.599 lei2024 · Cifra de afaceri: 62.952 lei2020 · Profit net: 95.201 lei2021 · Profit net: 134.882 lei2022 · Profit net: −60.799 lei2023 · Profit net: 146.981 lei2024 · Profit net: −1.019 lei2025 · Profit net: −1.796 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 177.169 lei20202021: 289.277 lei20212022: 56.325 lei20222023: 332.599 lei333 mii20232024: 62.952 lei63 mii2024
Profit net lei
2020: 95.201 lei20202021: 134.882 lei20212022: −60.799 lei−61 mii20222023: 146.981 lei147 mii20232024: −1.019 lei20242025: −1.796 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FENDERBV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.796 lei în scădere față de 2024 1.385 lei în creștere față de 2024 1.261 lei 68.971 lei 68.847 lei —
2024 62.952 lei în scădere față de 2023 −1.019 lei în scădere față de 2023 237 lei în scădere față de 2023 2.017 lei 69.292 lei 71.072 lei 1
2023 332.599 lei în creștere față de 2022 146.981 lei în creștere față de 2022 11.503 lei în scădere față de 2022 2.773 lei 155.951 lei 147.221 lei 1 în scădere față de 2022
2022 56.325 lei în scădere față de 2021 −60.799 lei în scădere față de 2021 18.041 lei în scădere față de 2021 — 129.525 lei 111.484 lei 3
2021 289.277 lei în creștere față de 2020 134.882 lei în creștere față de 2020 18.465 lei în creștere față de 2020 — 190.748 lei 172.283 lei 3
2020 177.169 lei 95.201 lei 3.979 lei — 99.380 lei 95.401 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare