FERCON DECOR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37497783, Nr. Reg. Com. J2017002171128. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 3 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. PEPINERIEI, NR.3A, BL.I.2, SC.B, AP.32, cod poștal 405200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FERCON DECOR SRL
- CUI
- 37497783
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017002171128
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 3 mai 2017
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. PEPINERIEI, NR.3A, BL.I.2, SC.B, AP.32
- Cod poștal
- 405200
- Cod CAEN
- 4100
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, FERCON DECOR SRL a raportat o pierdere netă de 68.536 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −68.536 lei în scădere față de 2024 | 39.388 lei în scădere față de 2024 | 27.848 lei | 20.344 lei | 8.804 lei | 1 în scădere față de 2024 |
| 2024 | 223.083 lei în scădere față de 2023 | 27.735 lei în scădere față de 2023 | 81.645 lei în scădere față de 2023 | 37.396 lei | 182.607 lei | 138.358 lei | 3 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 509.855 lei în scădere față de 2022 | 82.787 lei în scădere față de 2022 | 130.768 lei în scădere față de 2022 | 8.360 lei | 233.030 lei | 110.622 lei | 4 în scădere față de 2022 |
| 2022 | 910.916 lei | 411.709 lei în creștere față de 2021 | 235.604 lei în creștere față de 2021 | 8.360 lei | 639.396 lei | 412.152 lei | 6 |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 3.557 lei | — | 4.000 lei | 443 lei | — |
| 2020 | 9.000 lei | −242 lei în scădere față de 2019 | 3.557 lei în creștere față de 2019 | — | 4.000 lei | 443 lei | 1 |
| 2019 | — | 0 lei | 0 lei | — | 685 lei | 685 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în scădere față de 2017 | 0 lei în scădere față de 2017 | — | 685 lei | 685 lei | — |
| 2017 | 2.500 lei | 485 lei | 75 lei | — | 760 lei | 685 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
