FERMA CERBĂRIE MĂLINI S.R.L.

FERMA CERBĂRIE MĂLINI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42113676, Nr. Reg. Com. J33/52/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 16 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT MĂLINI COM. MĂLINI, , NR.10A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERMA CERBĂRIE MĂLINI S.R.L.
CUI
42113676
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/52/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 ianuarie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT MĂLINI COM. MĂLINI, , NR.10A
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, FERMA CERBĂRIE MĂLINI S.R.L. a raportat o pierdere netă de 23.934 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 111.376 lei2021 · Cifra de afaceri: 530.856 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.671.795 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.002.780 lei2024 · Cifra de afaceri: 235.525 lei2020 · Profit net: 281.305 lei2021 · Profit net: 313.567 lei2022 · Profit net: 409.051 lei2023 · Profit net: 424.211 lei2024 · Profit net: −963.136 lei2025 · Profit net: −23.934 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 111.376 lei20202021: 530.856 lei20212022: 1.671.795 lei1,7 mil.20222023: 1.002.780 lei20232024: 235.525 lei236 mii2024
Profit net lei
2020: 281.305 lei20202021: 313.567 lei20212022: 409.051 lei20222023: 424.211 lei424 mii20232024: −963.136 lei−963 mii20242025: −23.934 lei−24 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FERMA CERBĂRIE MĂLINI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −23.934 lei în creștere față de 2024 1.460.370 lei în creștere față de 2024 — 1.872.759 lei 412.389 lei —
2024 235.525 lei în scădere față de 2023 −963.136 lei în scădere față de 2023 1.438.561 lei în scădere față de 2023 — 1.874.884 lei 436.323 lei —
2023 1.002.780 lei în scădere față de 2022 424.211 lei în creștere față de 2022 2.915.294 lei în creștere față de 2022 1.725.218 lei 2.589.535 lei 1.399.459 lei —
2022 1.671.795 lei în creștere față de 2021 409.051 lei în creștere față de 2021 1.865.029 lei în creștere față de 2021 745.551 lei 2.094.725 lei 975.247 lei —
2021 530.856 lei în creștere față de 2020 313.567 lei în creștere față de 2020 347.654 lei în creștere față de 2020 554.969 lei 387.757 lei 595.072 lei —
2020 111.376 lei 281.305 lei 226.331 lei 184.271 lei 323.565 lei 281.505 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare