FERMA IAGĂRU MĂLÂNCRAV S.R.L.

FERMA IAGĂRU MĂLÂNCRAV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 39208717, Nr. Reg. Com. J2018000548327. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0142 - Cresterea altor bovine. Societatea a fost înființată la data de 19 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT MĂLÂNCRAV COM. LASLEA, , NR.FN, CF 100755 LASLEA. NR. TOP 3818/2, cod poștal 557117. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERMA IAGĂRU MĂLÂNCRAV S.R.L.
CUI
39208717
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000548327
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 aprilie 2018
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT MĂLÂNCRAV COM. LASLEA, , NR.FN, CF 100755 LASLEA. NR. TOP 3818/2
Cod poștal
557117
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0142
Domeniu de activitate
Cresterea altor bovine

Situații financiare

În 2023, FERMA IAGĂRU MĂLÂNCRAV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.261.914 lei, un profit net de 68.815 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 122.441 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.403.778 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.047.502 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.507.236 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.261.914 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 17.571 lei2020 · Profit net: 278.822 lei2021 · Profit net: 969.514 lei2022 · Profit net: 404.191 lei2023 · Profit net: 68.815 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 122.441 lei20192020: 1.403.778 lei20202021: 3.047.502 lei20212022: 3.507.236 lei20222023: 4.261.914 lei4,3 mil.2023
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: 17.571 lei20192020: 278.822 lei20202021: 969.514 lei970 mii20212022: 404.191 lei20222023: 68.815 lei69 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru FERMA IAGĂRU MĂLÂNCRAV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 4.261.914 lei în creștere față de 2022 68.815 lei în scădere față de 2022 9.648.543 lei în creștere față de 2022 4.111.918 lei 7.286.490 lei 1.749.865 lei 0 în scădere față de 2022
2022 3.507.236 lei în creștere față de 2021 404.191 lei în scădere față de 2021 7.746.015 lei în creștere față de 2021 4.764.409 lei 4.662.656 lei 1.681.050 lei 6 în creștere față de 2021
2021 3.047.502 lei în creștere față de 2020 969.514 lei în creștere față de 2020 4.776.433 lei în creștere față de 2020 4.581.671 lei 1.471.622 lei 1.276.860 lei 1
2020 1.403.778 lei în creștere față de 2019 278.822 lei în creștere față de 2019 2.644.097 lei în creștere față de 2019 1.614.241 lei 1.326.449 lei 296.593 lei 1
2019 122.441 lei în creștere față de 2018 17.571 lei în creștere față de 2018 1.219.302 lei în creștere față de 2018 1.070.682 lei 166.391 lei 17.771 lei —
2018 0 lei 0 lei 1.143 lei 762 lei 581 lei 200 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare