FERMA JINARILOR S.R.L.

FERMA JINARILOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41337896, Nr. Reg. Com. J23/2886/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4729 - Comert cu amanuntul al altor produse alimentare, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. EUROPA, NR.9BIS, SPAȚIUL NR. 22 - CORP B DIN INCINTA COMPLEXULUI COMERCIAL COSMOPOLIS PLAZA, ÎN SUPRAFAȚĂ DE 53,64 M.P., COMPLEX REZIDENȚIAL COSMOPOLIS, cod poștal 077175. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERMA JINARILOR S.R.L.
CUI
41337896
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/2886/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, COM. ŞTEFĂNEŞTII DE JOS, STR. EUROPA, NR.9BIS, SPAȚIUL NR. 22 - CORP B DIN INCINTA COMPLEXULUI COMERCIAL COSMOPOLIS PLAZA, ÎN SUPRAFAȚĂ DE 53,64 M.P., COMPLEX REZIDENȚIAL COSMOPOLIS
Cod poștal
077175
Cod CAEN
4729
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al altor produse alimentare, in magazine specializate

Situații financiare

În 2024, FERMA JINARILOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.703.839 lei, un profit net de 78.959 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.201920202021202220242019 · Cifra de afaceri: 477.056 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.811.461 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.412.713 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.744.197 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.703.839 lei2019 · Profit net: 105.383 lei2020 · Profit net: 161.114 lei2021 · Profit net: 86.496 lei2022 · Profit net: −115.995 lei2024 · Profit net: 78.959 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 477.056 lei20192020: 1.811.461 lei20202021: 2.412.713 lei20212022: 2.744.197 lei20222024: 5.703.839 lei5,7 mil.2024
Profit net lei
2019: 105.383 lei20192020: 161.114 lei161 mii20202021: 86.496 lei20212022: −115.995 lei−116 mii20222024: 78.959 lei79 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FERMA JINARILOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 5.703.839 lei în creștere față de 2022 78.959 lei în creștere față de 2022 3.043.903 lei în creștere față de 2022 442.399 lei 2.959.237 lei 360.699 lei 7 în creștere față de 2022
2022 2.744.197 lei în creștere față de 2021 −115.995 lei în scădere față de 2021 1.105.847 lei în creștere față de 2021 269.549 lei 1.073.495 lei 237.197 lei 5 în creștere față de 2021
2021 2.412.713 lei în creștere față de 2020 86.496 lei în scădere față de 2020 365.747 lei în creștere față de 2020 256.932 lei 461.482 lei 353.193 lei 2 în creștere față de 2020
2020 1.811.461 lei în creștere față de 2019 161.114 lei în creștere față de 2019 365.578 lei în creștere față de 2019 196.265 lei 435.479 lei 266.697 lei 1
2019 477.056 lei 105.383 lei 104.612 lei 41.070 lei 169.125 lei 105.583 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare