FERMA MANASTIOARA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 18418759, Nr. Reg. Com. J33/298/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0141 - Cresterea bovinelor de lapte. Societatea a fost înființată la data de 24 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, ORŞ. SIRET, STR. SF. ONOFREI, NR.29, cod poștal 725500. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 iulie 2009. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FERMA MANASTIOARA S.R.L.
- CUI
- 18418759
- Stare
- Activitate suspendată din 1 iulie 2009
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/298/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 24 februarie 2006
- Județ
- Suceava
- Sediul social
- JUD. SUCEAVA, ORŞ. SIRET, STR. SF. ONOFREI, NR.29
- Cod poștal
- 725500
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 0141
- Domeniu de activitate
- Cresterea bovinelor de lapte
Situații financiare
În 2025, FERMA MANASTIOARA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 17.309 lei | 1.680 lei | 3.720 lei | −11.909 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 17.309 lei în creștere față de 2023 | 1.680 lei | 3.720 lei | −11.909 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 15.630 lei | — | 3.721 lei | −11.909 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 15.630 lei | — | 3.721 lei | −11.909 lei | — |
| 2021 | — | −5.290 lei în scădere față de 2020 | 15.630 lei | — | 3.721 lei | −11.909 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 15.630 lei | 2.378 lei | 6.633 lei | −6.619 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 15.630 lei | 2.378 lei | 6.633 lei | −6.619 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 15.630 lei | 2.378 lei | 6.633 lei | −6.619 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 15.630 lei | 2.378 lei | 6.633 lei | −6.619 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 15.630 lei | 2.378 lei | 6.633 lei | −6.619 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
