FERMA NIC ȘI LAU S.R.L.

FERMA NIC ȘI LAU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43113950, Nr. Reg. Com. J12/3063/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0141 - Cresterea bovinelor de lapte. Societatea a fost înființată la data de 29 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CEANU MARE COM. CEANU MARE, CEANU MARE, NR.330, cod poștal 407185. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERMA NIC ȘI LAU S.R.L.
CUI
43113950
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3063/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 septembrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CEANU MARE COM. CEANU MARE, CEANU MARE, NR.330
Cod poștal
407185
Cod CAEN
0141
Domeniu de activitate
Cresterea bovinelor de lapte

Situații financiare

În 2025, FERMA NIC ȘI LAU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 289.150 lei, o pierdere netă de 121.030 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 178.868 lei2022 · Cifra de afaceri: 119.728 lei2023 · Cifra de afaceri: 186.072 lei2024 · Cifra de afaceri: 204.685 lei2025 · Cifra de afaceri: 289.150 lei2021 · Profit net: 67.361 lei2022 · Profit net: 113.396 lei2023 · Profit net: 33.903 lei2024 · Profit net: 56.979 lei2025 · Profit net: −121.030 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 178.868 lei20212022: 119.728 lei20222023: 186.072 lei20232024: 204.685 lei20242025: 289.150 lei289 mii2025
Profit net lei
2021: 67.361 lei20212022: 113.396 lei113 mii20222023: 33.903 lei20232024: 56.979 lei20242025: −121.030 lei−121 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FERMA NIC ȘI LAU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 289.150 lei în creștere față de 2024 −121.030 lei în scădere față de 2024 481.687 lei în creștere față de 2024 451.562 lei 181.323 lei 151.198 lei —
2024 204.685 lei în creștere față de 2023 56.979 lei în creștere față de 2023 283.305 lei în scădere față de 2023 501.320 lei 53.013 lei 271.028 lei —
2023 186.072 lei în creștere față de 2022 33.903 lei în scădere față de 2022 435.350 lei în creștere față de 2022 561.109 lei 89.100 lei 214.859 lei —
2022 119.728 lei în scădere față de 2021 113.396 lei în creștere față de 2021 273.148 lei în scădere față de 2021 257.005 lei 197.099 lei 180.956 lei 1
2021 178.868 lei 67.361 lei 362.324 lei 257.080 lei 172.805 lei 67.561 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare