FERMA SĂLĂTRUC S.R.L.

Radiată din 23 iulie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FERMA SĂLĂTRUC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 39014397, Nr. Reg. Com. J33/381/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0142 - Cresterea altor bovine. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT VAMA COM. VAMA, STR. 23 AUGUST, NR.10, cod poștal 727590. Societatea este radiată din data de 23 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERMA SĂLĂTRUC S.R.L.
CUI
39014397
Stare
Radiată din 23 iulie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J33/381/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2018
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT VAMA COM. VAMA, STR. 23 AUGUST, NR.10
Cod poștal
727590
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0142
Domeniu de activitate
Cresterea altor bovine

Situații financiare

În 2025, FERMA SĂLĂTRUC S.R.L. a raportat o pierdere netă de 540 lei.

Profit net lei
2018: −14.756 lei'182019: −19.672 lei−20 mii'192020: −1.083 lei'202021: −3.720 lei'212022: 0 lei0'222023: −1.164 lei'232024: 0 lei'242025: −540 lei−540'25
Indicatori financiari pe ani pentru FERMA SĂLĂTRUC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −540 lei în scădere față de 2024 40.774 lei în creștere față de 2024 — 39 lei −40.735 lei —
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 40.234 lei — 39 lei −40.195 lei —
2023 — −1.164 lei în scădere față de 2022 40.234 lei în creștere față de 2022 — 39 lei −40.195 lei 0
2022 — 0 lei în creștere față de 2021 39.070 lei — 39 lei −39.031 lei —
2021 — −3.720 lei în scădere față de 2020 39.070 lei în creștere față de 2020 — 39 lei −39.031 lei 0
2020 0 lei −1.083 lei în creștere față de 2019 38.120 lei în creștere față de 2019 0 lei 2.809 lei −35.311 lei 0
2019 — −19.672 lei în scădere față de 2018 37.120 lei în creștere față de 2018 — 2.892 lei −34.228 lei —
2018 — −14.756 lei 15.000 lei 60 lei 384 lei −14.556 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare