FERMIER AGROFAN STĂVARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

Inactivă fiscal din 5 octombrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FERMIER AGROFAN STĂVARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ este o societate de tip ALTE FORME JURIDICE, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 39817361, Nr. Reg. Com. C28/30/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1041 - Fabricarea uleiurilor si grasimilor. Societatea a fost înființată la data de 31 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT VIŞINA NOUĂ COM. VIŞINA NOUĂ, STR. INTRAREA EUROPEI, NR.20, cod poștal 237511. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 5 octombrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERMIER AGROFAN STĂVARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI
39817361
Stare
Inactivă fiscal din 5 octombrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
C28/30/2018
Formă legală
ALTE FORME JURIDICE
Data înființării
31 august 2018
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT VIŞINA NOUĂ COM. VIŞINA NOUĂ, STR. INTRAREA EUROPEI, NR.20
Cod poștal
237511
Cod CAEN
1041
Domeniu de activitate
Fabricarea uleiurilor si grasimilor

Situații financiare

În 2024, FERMIER AGROFAN STĂVARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 950.487 lei, un profit net de 132.472 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 5.743 lei2019 · Cifra de afaceri: 289.699 lei2020 · Cifra de afaceri: 546.002 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.475.931 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.497.752 lei2023 · Cifra de afaceri: 896.072 lei2024 · Cifra de afaceri: 950.487 lei2018 · Profit net: 8.235 lei2019 · Profit net: −277.661 lei2020 · Profit net: 76.500 lei2021 · Profit net: 38.533 lei2022 · Profit net: 283.522 lei2023 · Profit net: 94.393 lei2024 · Profit net: 132.472 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.743 lei20182019: 289.699 lei20192020: 546.002 lei20202021: 1.475.931 lei20212022: 1.497.752 lei1,5 mil.20222023: 896.072 lei20232024: 950.487 lei950 mii2024
Profit net lei
2018: 8.235 lei20182019: −277.661 lei−278 mii20192020: 76.500 lei20202021: 38.533 lei20212022: 283.522 lei284 mii20222023: 94.393 lei20232024: 132.472 lei132 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FERMIER AGROFAN STĂVARU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 950.487 lei în creștere față de 2023 132.472 lei în creștere față de 2023 3.921.548 lei în creștere față de 2023 2.723.681 lei 2.955.445 lei 365.994 lei 1
2023 896.072 lei în scădere față de 2022 94.393 lei în scădere față de 2022 3.470.197 lei în creștere față de 2022 2.926.464 lei 2.690.682 lei 233.522 lei 1
2022 1.497.752 lei în creștere față de 2021 283.522 lei în creștere față de 2021 2.763.791 lei în creștere față de 2021 2.712.088 lei 2.750.463 lei 139.129 lei 1
2021 1.475.931 lei în creștere față de 2020 38.533 lei în scădere față de 2020 871.637 lei în scădere față de 2020 2.403.237 lei 1.340.722 lei −144.393 lei 1
2020 546.002 lei în creștere față de 2019 76.500 lei în creștere față de 2019 903.331 lei în creștere față de 2019 2.805.498 lei 1.388.707 lei −182.926 lei 1
2019 289.699 lei în creștere față de 2018 −277.661 lei în scădere față de 2018 689.340 lei în creștere față de 2018 1.880.688 lei 2.619.188 lei −259.426 lei 1
2018 5.743 lei 8.235 lei 13.906 lei — 32.141 lei 18.235 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare