FERON STYL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 23164665, Nr. Reg. Com. J2008000081317. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4752 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 1 februarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, BLD. MIHAI VITEAZUL, NR.28, BL.LIRA-CRIST, SC.B, ET.8, AP.32, cod poștal 450090. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- FERON STYL SRL
- CUI
- 23164665
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008000081317
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 1 februarie 2008
- Județ
- Sălaj
- Sediul social
- JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, BLD. MIHAI VITEAZUL, NR.28, BL.LIRA-CRIST, SC.B, ET.8, AP.32
- Cod poștal
- 450090
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4752
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate
Situații financiare
În 2025, FERON STYL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.234.863 lei, un profit net de 90.162 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.234.863 lei în creștere față de 2024 | 90.162 lei în creștere față de 2024 | 464.724 lei în scădere față de 2024 | 4.000 lei | 600.874 lei | 140.150 lei | 2 |
| 2024 | 1.194.847 lei în creștere față de 2023 | 9.875 lei în scădere față de 2023 | 508.619 lei în scădere față de 2023 | 7.340 lei | 584.601 lei | 83.322 lei | 2 în creștere față de 2023 |
| 2023 | 1.112.620 lei în scădere față de 2022 | 26.138 lei în scădere față de 2022 | 521.874 lei în creștere față de 2022 | 11.600 lei | 589.717 lei | 79.443 lei | 1 în scădere față de 2022 |
| 2022 | 1.277.146 lei în creștere față de 2021 | 121.236 lei în scădere față de 2021 | 391.858 lei în creștere față de 2021 | 4.000 lei | 621.163 lei | 233.305 lei | 2 în creștere față de 2021 |
| 2021 | 1.007.353 lei în creștere față de 2020 | 143.292 lei în creștere față de 2020 | 232.590 lei în scădere față de 2020 | 4.000 lei | 370.659 lei | 142.069 lei | 1 |
| 2020 | 374.956 lei | 61.327 lei în creștere față de 2019 | 263.644 lei în creștere față de 2019 | 4.000 lei | 258.421 lei | −1.223 lei | 1 |
| 2019 | — | 0 lei | 110.876 lei | 4.000 lei | 44.326 lei | −62.550 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 110.876 lei | 4.000 lei | 44.326 lei | −62.550 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 110.876 lei | 4.000 lei | 44.326 lei | −62.550 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 110.876 lei | 4.000 lei | 44.326 lei | −62.550 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
