FERRO CONCRETE S.R.L.

FERRO CONCRETE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 40000735, Nr. Reg. Com. J2018000666317. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 15 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT CRIŞENI COM. CRIŞENI, CRIŞENI, NR.51/I, cod poștal 457105. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FERRO CONCRETE S.R.L.
CUI
40000735
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000666317
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 octombrie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT CRIŞENI COM. CRIŞENI, CRIŞENI, NR.51/I
Cod poștal
457105
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, FERRO CONCRETE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.761.985 lei, un profit net de 493.966 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 399.059 lei2020 · Cifra de afaceri: 275.256 lei2021 · Cifra de afaceri: 468.284 lei2022 · Cifra de afaceri: 526.900 lei2023 · Cifra de afaceri: 833.955 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.409.825 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.761.985 lei2018 · Profit net: −438 lei2019 · Profit net: 279.713 lei2020 · Profit net: −157.310 lei2021 · Profit net: −103.095 lei2022 · Profit net: 65.632 lei2023 · Profit net: 14.663 lei2024 · Profit net: 53.432 lei2025 · Profit net: 493.966 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 399.059 lei20192020: 275.256 lei20202021: 468.284 lei20212022: 526.900 lei20222023: 833.955 lei20232024: 2.409.825 lei2,4 mil.20242025: 1.761.985 lei1,8 mil.2025
Profit net lei
2018: −438 lei'182019: 279.713 lei'192020: −157.310 lei−157 mii'202021: −103.095 lei'212022: 65.632 lei'222023: 14.663 lei'232024: 53.432 lei'242025: 493.966 lei494 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FERRO CONCRETE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.761.985 lei în scădere față de 2024 493.966 lei în creștere față de 2024 433.937 lei în creștere față de 2024 47.997 lei 880.106 lei 494.166 lei 5
2024 2.409.825 lei în creștere față de 2023 53.432 lei în creștere față de 2023 123.559 lei în scădere față de 2023 56.596 lei 332.278 lei 265.315 lei 5
2023 833.955 lei în creștere față de 2022 14.663 lei în scădere față de 2022 282.214 lei în creștere față de 2022 22.547 lei 274.530 lei 14.863 lei 5 în creștere față de 2022
2022 526.900 lei în creștere față de 2021 65.632 lei în creștere față de 2021 249.353 lei în scădere față de 2021 9.796 lei 305.389 lei 65.832 lei 4
2021 468.284 lei în creștere față de 2020 −103.095 lei în creștere față de 2020 259.155 lei în creștere față de 2020 19.032 lei 259.193 lei 19.070 lei 4 în scădere față de 2020
2020 275.256 lei în scădere față de 2019 −157.310 lei în scădere față de 2019 49.960 lei în creștere față de 2019 28.645 lei 143.480 lei 122.165 lei 6 în creștere față de 2019
2019 399.059 lei 279.713 lei în creștere față de 2018 43.098 lei în scădere față de 2018 35.533 lei 287.040 lei 279.475 lei 3
2018 — −438 lei 85.077 lei 42.107 lei 42.732 lei −238 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare