FICUS FENSTER S.R.L.

FICUS FENSTER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40735664, Nr. Reg. Com. J35/1227/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT PERIAM COM. PERIAM, STR. PANSELELOR, NR.53, cod poștal 307315. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FICUS FENSTER S.R.L.
CUI
40735664
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1227/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT PERIAM COM. PERIAM, STR. PANSELELOR, NR.53
Cod poștal
307315
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, FICUS FENSTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 666.744 lei, o pierdere netă de 112.075 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2019202020212022202320252019 · Cifra de afaceri: 239.736 lei2020 · Cifra de afaceri: 358.997 lei2021 · Cifra de afaceri: 422.832 lei2022 · Cifra de afaceri: 488.223 lei2023 · Cifra de afaceri: 690.541 lei2025 · Cifra de afaceri: 666.744 lei2019 · Profit net: −44.004 lei2020 · Profit net: 18.316 lei2021 · Profit net: 3.905 lei2022 · Profit net: 3.575 lei2023 · Profit net: 13.877 lei2025 · Profit net: −112.075 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 239.736 lei20192020: 358.997 lei20202021: 422.832 lei20212022: 488.223 lei20222023: 690.541 lei691 mii20232025: 666.744 lei667 mii2025
Profit net lei
2019: −44.004 lei20192020: 18.316 lei18 mii20202021: 3.905 lei20212022: 3.575 lei20222023: 13.877 lei20232025: −112.075 lei−112 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FICUS FENSTER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 666.744 lei în scădere față de 2023 −112.075 lei în scădere față de 2023 964.829 lei în scădere față de 2023 92.963 lei 689.864 lei −182.002 lei 3 în scădere față de 2023
2023 690.541 lei în creștere față de 2022 13.877 lei în creștere față de 2022 1.064.079 lei în creștere față de 2022 189.061 lei 870.887 lei −4.131 lei 4 în creștere față de 2022
2022 488.223 lei în creștere față de 2021 3.575 lei în scădere față de 2021 806.867 lei în creștere față de 2021 36.135 lei 752.724 lei −18.008 lei 3 în scădere față de 2021
2021 422.832 lei în creștere față de 2020 3.905 lei în scădere față de 2020 669.891 lei în creștere față de 2020 11.443 lei 636.864 lei −21.584 lei 4
2020 358.997 lei în creștere față de 2019 18.316 lei în creștere față de 2019 317.767 lei în creștere față de 2019 13.118 lei 279.161 lei −25.488 lei 4
2019 239.736 lei −44.004 lei 201.807 lei 42 lei 157.961 lei −43.804 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare