FINANCE VISION MED S.R.L.

Inactivă fiscal din 13 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FINANCE VISION MED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39569207, Nr. Reg. Com. J2018009448404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4335 - Alte lucrari de finisare. Societatea a fost înființată la data de 3 iulie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VIITORULUI, NR.45, CAMERA NR. 1, cod poștal 020604. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FINANCE VISION MED S.R.L.
CUI
39569207
Stare
Inactivă fiscal din 13 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2018009448404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iulie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VIITORULUI, NR.45, CAMERA NR. 1
Cod poștal
020604
Cod CAEN
4335
Domeniu de activitate
Alte lucrari de finisare

Situații financiare

În 2022, FINANCE VISION MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 174.000 lei, un profit net de 82.411 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 46.756 lei2019 · Cifra de afaceri: 137.751 lei2020 · Cifra de afaceri: 170.375 lei2021 · Cifra de afaceri: 183.177 lei2022 · Cifra de afaceri: 174.000 lei2018 · Profit net: 42.252 lei2019 · Profit net: 115.443 lei2020 · Profit net: 139.115 lei2021 · Profit net: 38.513 lei2022 · Profit net: 82.411 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 46.756 lei20182019: 137.751 lei20192020: 170.375 lei20202021: 183.177 lei183 mii20212022: 174.000 lei174 mii2022
Profit net lei
2018: 42.252 lei20182019: 115.443 lei20192020: 139.115 lei139 mii20202021: 38.513 lei20212022: 82.411 lei82 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru FINANCE VISION MED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 174.000 lei în scădere față de 2021 82.411 lei în creștere față de 2021 60.862 lei în creștere față de 2021 — 418.797 lei 357.935 lei 1
2021 183.177 lei în creștere față de 2020 38.513 lei în scădere față de 2020 1.469 lei în creștere față de 2020 — 336.993 lei 335.524 lei —
2020 170.375 lei în creștere față de 2019 139.115 lei în creștere față de 2019 −9.707 lei în scădere față de 2019 — 287.304 lei 297.011 lei —
2019 137.751 lei în creștere față de 2018 115.443 lei în creștere față de 2018 −9.200 lei în scădere față de 2018 — 148.695 lei 157.895 lei —
2018 46.756 lei 42.252 lei −3.004 lei — 39.448 lei 42.452 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare