FINE CRAFTS CS SRL

Inactivă fiscal din 14 septembrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FINE CRAFTS CS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38381549, Nr. Reg. Com. J35/4136/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 20 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DIVIZIA 9 CAVALERIE, NR.49, ET.PARTER, cod poștal 300264. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 14 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FINE CRAFTS CS SRL
CUI
38381549
Stare
Inactivă fiscal din 14 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J35/4136/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 octombrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DIVIZIA 9 CAVALERIE, NR.49, ET.PARTER
Cod poștal
300264
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2024, FINE CRAFTS CS SRL a raportat o cifră de afaceri de 114.933 lei, o pierdere netă de 31.499 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 22.256 lei2018 · Cifra de afaceri: 461.441 lei2019 · Cifra de afaceri: 735.857 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.024.335 lei2021 · Cifra de afaceri: 948.506 lei2022 · Cifra de afaceri: 668.097 lei2023 · Cifra de afaceri: 332.645 lei2024 · Cifra de afaceri: 114.933 lei2017 · Profit net: −4.022 lei2018 · Profit net: −44.747 lei2019 · Profit net: −37.287 lei2020 · Profit net: −72.365 lei2021 · Profit net: −139.475 lei2022 · Profit net: −85.027 lei2023 · Profit net: −21.467 lei2024 · Profit net: −31.499 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 22.256 lei'172018: 461.441 lei'182019: 735.857 lei'192020: 1.024.335 lei1,0 mil.'202021: 948.506 lei'212022: 668.097 lei'222023: 332.645 lei'232024: 114.933 lei115 mii'24
Profit net lei
2017: −4.022 lei'172018: −44.747 lei'182019: −37.287 lei'192020: −72.365 lei'202021: −139.475 lei−139 mii'212022: −85.027 lei'222023: −21.467 lei'232024: −31.499 lei−31 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru FINE CRAFTS CS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 114.933 lei în scădere față de 2023 −31.499 lei în scădere față de 2023 492.484 lei în creștere față de 2023 6.068 lei 51.527 lei −434.889 lei —
2023 332.645 lei în scădere față de 2022 −21.467 lei în creștere față de 2022 490.548 lei în scădere față de 2022 18.373 lei 68.785 lei −403.390 lei 1
2022 668.097 lei în scădere față de 2021 −85.027 lei în creștere față de 2021 551.840 lei în scădere față de 2021 35.309 lei 134.608 lei −381.923 lei 1 în scădere față de 2021
2021 948.506 lei în scădere față de 2020 −139.475 lei în scădere față de 2020 649.878 lei în scădere față de 2020 49.177 lei 303.805 lei −296.896 lei 2
2020 1.024.335 lei în creștere față de 2019 −72.365 lei în scădere față de 2019 808.590 lei în creștere față de 2019 65.735 lei 585.434 lei −157.421 lei 2
2019 735.857 lei în creștere față de 2018 −37.287 lei în creștere față de 2018 762.414 lei în creștere față de 2018 74.965 lei 602.393 lei −85.056 lei 2
2018 461.441 lei în creștere față de 2017 −44.747 lei în scădere față de 2017 528.781 lei în creștere față de 2017 — 481.012 lei −47.769 lei 2 în creștere față de 2017
2017 22.256 lei −4.022 lei 66.231 lei 120 lei 63.089 lei −3.022 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare