FINE QUALITY CONSTRUCT S.R.L.

FINE QUALITY CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39405778, Nr. Reg. Com. J2018007402402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 25 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. LIBERTĂŢII, NR.18-26G, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FINE QUALITY CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39405778
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018007402402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 mai 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. LIBERTĂŢII, NR.18-26G, AP.1
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, FINE QUALITY CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.470.815 lei, un profit net de 690.784 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 4.568.075 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.039.655 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.778.069 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.185.694 lei2024 · Cifra de afaceri: 750.731 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.470.815 lei2018 · Profit net: −23.168 lei2019 · Profit net: −51.728 lei2020 · Profit net: 2.078.227 lei2021 · Profit net: 926.820 lei2022 · Profit net: 1.303.276 lei2023 · Profit net: 929.891 lei2024 · Profit net: −714.444 lei2025 · Profit net: 690.784 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 4.568.075 lei4,6 mil.20202021: 1.039.655 lei20212022: 2.778.069 lei20222023: 1.185.694 lei20232024: 750.731 lei20242025: 2.470.815 lei2,5 mil.2025
Profit net lei
2018: −23.168 lei'182019: −51.728 lei'192020: 2.078.227 lei2,1 mil.'202021: 926.820 lei'212022: 1.303.276 lei'222023: 929.891 lei'232024: −714.444 lei−714 mii'242025: 690.784 lei691 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FINE QUALITY CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.470.815 lei în creștere față de 2024 690.784 lei în creștere față de 2024 1.330.562 lei în scădere față de 2024 4.765 lei 2.016.821 lei 691.024 lei —
2024 750.731 lei în scădere față de 2023 −714.444 lei în scădere față de 2023 2.133.589 lei în scădere față de 2023 4.765 lei 2.747.504 lei 618.680 lei 1
2023 1.185.694 lei în scădere față de 2022 929.891 lei în scădere față de 2022 2.240.148 lei în scădere față de 2022 1.959.023 lei 5.595.729 lei 5.314.604 lei 1
2022 2.778.069 lei în creștere față de 2021 1.303.276 lei în creștere față de 2021 2.256.487 lei în scădere față de 2021 1.959.131 lei 4.243.699 lei 3.946.343 lei 1
2021 1.039.655 lei în scădere față de 2020 926.820 lei în scădere față de 2020 3.048.748 lei în creștere față de 2020 2.834.099 lei 2.857.716 lei 2.643.067 lei 1
2020 4.568.075 lei 2.078.227 lei în creștere față de 2019 2.288.048 lei în scădere față de 2019 2.838.541 lei 1.471.037 lei 2.021.530 lei 1
2019 — −51.728 lei în scădere față de 2018 3.801.437 lei în creștere față de 2018 1.017.908 lei 2.726.832 lei −56.697 lei 1
2018 — −23.168 lei 1.383.989 lei 780.509 lei 580.300 lei −22.968 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare