FINGER FOOD S.R.L.

Inactivă fiscal din 8 mai 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FINGER FOOD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 40344836, Nr. Reg. Com. J32/1920/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. LUDUŞ, NR.1, SC.B, AP.7, cod poștal 551102. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 8 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FINGER FOOD S.R.L.
CUI
40344836
Stare
Inactivă fiscal din 8 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J32/1920/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2018
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. LUDUŞ, NR.1, SC.B, AP.7
Cod poștal
551102
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, FINGER FOOD S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.172 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 217.543 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.099 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: −8.069 lei2021 · Profit net: −119.710 lei2022 · Profit net: 3.767 lei2023 · Profit net: −1.594 lei2024 · Profit net: −1.494 lei2025 · Profit net: −3.172 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 217.543 lei218 mii20212022: 6.099 lei6 mii2022
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: −8.069 lei20202021: −119.710 lei−120 mii20212022: 3.767 lei4 mii20222023: −1.594 lei20232024: −1.494 lei20242025: −3.172 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FINGER FOOD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.172 lei în scădere față de 2024 153.778 lei în scădere față de 2024 18.126 lei 5.581 lei −130.071 lei —
2024 — −1.494 lei în creștere față de 2023 153.779 lei în scădere față de 2023 40.077 lei 5.581 lei −126.900 lei —
2023 — −1.594 lei în scădere față de 2022 153.780 lei în scădere față de 2022 72.378 lei 5.581 lei −125.406 lei —
2022 6.099 lei în scădere față de 2021 3.767 lei în creștere față de 2021 158.570 lei în scădere față de 2021 110.113 lei 10.472 lei −123.812 lei —
2021 217.543 lei −119.710 lei în scădere față de 2020 179.959 lei în scădere față de 2020 148.046 lei 26.727 lei −127.579 lei 2
2020 — −8.069 lei în scădere față de 2019 211.648 lei în creștere față de 2019 173.658 lei 204.497 lei −7.869 lei —
2019 — 0 lei 600 lei — 382 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare