FINISAJE GIG TERMO CONSTRUCT S.R.L.

FINISAJE GIG TERMO CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 40454383, Nr. Reg. Com. J03/238/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 18 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT CORBENI COM. CORBENI, NR.11, CAMERA 1, cod poștal 117275. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FINISAJE GIG TERMO CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40454383
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/238/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 ianuarie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT CORBENI COM. CORBENI, NR.11, CAMERA 1
Cod poștal
117275
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, FINISAJE GIG TERMO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 161.000 lei, un profit net de 55.793 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 85.300 lei2021 · Cifra de afaceri: 122.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 108.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 93.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 20.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 161.000 lei2019 · Profit net: 8.679 lei2020 · Profit net: 11.055 lei2021 · Profit net: 13.929 lei2022 · Profit net: 12 lei2023 · Profit net: −55.338 lei2024 · Profit net: −85.742 lei2025 · Profit net: 55.793 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 60.000 lei20192020: 85.300 lei20202021: 122.500 lei20212022: 108.000 lei20222023: 93.700 lei20232024: 20.000 lei20242025: 161.000 lei161 mii2025
Profit net lei
2019: 8.679 lei20192020: 11.055 lei20202021: 13.929 lei20212022: 12 lei20222023: −55.338 lei20232024: −85.742 lei−86 mii20242025: 55.793 lei56 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FINISAJE GIG TERMO CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 161.000 lei în creștere față de 2024 55.793 lei în creștere față de 2024 158.598 lei în creștere față de 2024 122 lei 107.107 lei −51.369 lei —
2024 20.000 lei în scădere față de 2023 −85.742 lei în scădere față de 2023 111.210 lei în creștere față de 2023 122 lei 3.926 lei −107.162 lei —
2023 93.700 lei în scădere față de 2022 −55.338 lei în scădere față de 2022 41.212 lei în creștere față de 2022 122 lei 19.670 lei −21.420 lei 3
2022 108.000 lei în scădere față de 2021 12 lei în scădere față de 2021 23.578 lei în creștere față de 2021 122 lei 57.331 lei 33.875 lei 3
2021 122.500 lei în creștere față de 2020 13.929 lei în creștere față de 2020 10.602 lei în scădere față de 2020 122 lei 44.343 lei 33.863 lei 3 în creștere față de 2020
2020 85.300 lei în creștere față de 2019 11.055 lei în creștere față de 2019 32.218 lei în creștere față de 2019 122 lei 52.030 lei 19.934 lei 2
2019 60.000 lei 8.679 lei 8.316 lei 122 lei 17.073 lei 8.879 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare