FIRE CONTROL TEAM S.R.L.

FIRE CONTROL TEAM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38589451, Nr. Reg. Com. J2017002816034. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8425 - Activitati de lupta impotriva incendiilor si de prevenire a acestora. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. BĂILOR, NR.4, BIROU 1, BL.D13, SC.A, ET.3, AP.14, cod poștal 110021. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRE CONTROL TEAM S.R.L.
CUI
38589451
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017002816034
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2017
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. BĂILOR, NR.4, BIROU 1, BL.D13, SC.A, ET.3, AP.14
Cod poștal
110021
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8425
Domeniu de activitate
Activitati de lupta impotriva incendiilor si de prevenire a acestora

Situații financiare

În 2025, FIRE CONTROL TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 111.250 lei, un profit net de 47.212 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 4.500 lei2018 · Cifra de afaceri: 89.207 lei2019 · Cifra de afaceri: 116.600 lei2020 · Cifra de afaceri: 69.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 72.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 80.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 119.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 114.650 lei2025 · Cifra de afaceri: 111.250 lei2017 · Profit net: 4.171 lei2018 · Profit net: 72.500 lei2019 · Profit net: 107.010 lei2020 · Profit net: 52.884 lei2021 · Profit net: 54.468 lei2022 · Profit net: 63.402 lei2023 · Profit net: 64.097 lei2024 · Profit net: 56.172 lei2025 · Profit net: 47.212 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 4.500 lei'172018: 89.207 lei'182019: 116.600 lei'192020: 69.700 lei'202021: 72.200 lei'212022: 80.000 lei'222023: 119.000 lei119 mii'232024: 114.650 lei'242025: 111.250 lei111 mii'25
Profit net lei
2017: 4.171 lei'172018: 72.500 lei'182019: 107.010 lei107 mii'192020: 52.884 lei'202021: 54.468 lei'212022: 63.402 lei'222023: 64.097 lei'232024: 56.172 lei'242025: 47.212 lei47 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FIRE CONTROL TEAM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 111.250 lei în scădere față de 2024 47.212 lei în scădere față de 2024 6.518 lei în scădere față de 2024 — 53.970 lei 47.452 lei 1
2024 114.650 lei în scădere față de 2023 56.172 lei în scădere față de 2023 7.055 lei în creștere față de 2023 — 63.965 lei 56.910 lei 1
2023 119.000 lei în creștere față de 2022 64.097 lei în creștere față de 2022 6.954 lei în scădere față de 2022 341 lei 89.351 lei 82.738 lei 1
2022 80.000 lei în creștere față de 2021 63.402 lei în creștere față de 2021 43.508 lei în creștere față de 2021 341 lei 106.808 lei 63.641 lei 1
2021 72.200 lei în creștere față de 2020 54.468 lei în creștere față de 2020 707 lei în creștere față de 2020 170 lei 55.245 lei 54.708 lei —
2020 69.700 lei în scădere față de 2019 52.884 lei în scădere față de 2019 686 lei în scădere față de 2019 97 lei 53.713 lei 53.124 lei —
2019 116.600 lei în creștere față de 2018 107.010 lei în creștere față de 2018 994 lei în creștere față de 2018 41 lei 108.203 lei 107.250 lei —
2018 89.207 lei în creștere față de 2017 72.500 lei în creștere față de 2017 850 lei în creștere față de 2017 81 lei 73.509 lei 72.740 lei —
2017 4.500 lei 4.171 lei 335 lei 122 lei 4.584 lei 4.371 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare