FIRE FIT AMA S.R.L.

Radiată din 16 iulie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FIRE FIT AMA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 41122145, Nr. Reg. Com. J08/1723/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, COL. METROM, NR.6, BL.2, AP.116, cod poștal 500277. Societatea este radiată din data de 16 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRE FIT AMA S.R.L.
CUI
41122145
Stare
Radiată din 16 iulie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J08/1723/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, COL. METROM, NR.6, BL.2, AP.116
Cod poștal
500277
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, FIRE FIT AMA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.740 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−15 mii−10 mii−5 mii05 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 814 lei2020 · Cifra de afaceri: 517 lei2019 · Profit net: −5.268 lei2020 · Profit net: −18.027 lei2021 · Profit net: −1.466 lei2022 · Profit net: −810 lei2023 · Profit net: −1.278 lei2024 · Profit net: −1.038 lei2025 · Profit net: −1.740 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 814 lei81420192020: 517 lei5172020
Profit net lei
2019: −5.268 lei20192020: −18.027 lei−18 mii20202021: −1.466 lei20212022: −810 lei20222023: −1.278 lei20232024: −1.038 lei20242025: −1.740 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FIRE FIT AMA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.740 lei în scădere față de 2024 35.333 lei în scădere față de 2024 — 5.905 lei −29.428 lei —
2024 — −1.038 lei în creștere față de 2023 38.652 lei în creștere față de 2023 — 10.964 lei −27.688 lei —
2023 — −1.278 lei în scădere față de 2022 37.614 lei în creștere față de 2022 — 10.964 lei −26.650 lei —
2022 — −810 lei în creștere față de 2021 36.336 lei în creștere față de 2021 — 10.964 lei −25.372 lei —
2021 — −1.466 lei în creștere față de 2020 35.526 lei în creștere față de 2020 — 10.964 lei −24.562 lei —
2020 517 lei în scădere față de 2019 −18.027 lei în scădere față de 2019 34.229 lei în creștere față de 2019 — 11.134 lei −23.095 lei —
2019 814 lei −5.268 lei 28.017 lei 250 lei 22.699 lei −5.068 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare