FIRE GYM S.R.L.

Radiată din 27 mai 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

FIRE GYM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 39007470, Nr. Reg. Com. J31/828/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 12 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT GÂRBOU COM. GÂRBOU, GÎRBOU, NR.134, cod poștal 457150. Societatea este radiată din data de 27 mai 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRE GYM S.R.L.
CUI
39007470
Stare
Radiată din 27 mai 2024
Nr. Registrul Comerțului
J31/828/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 martie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT GÂRBOU COM. GÂRBOU, GÎRBOU, NR.134
Cod poștal
457150
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2023, FIRE GYM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 8.625 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−80 mii−60 mii−40 mii−20 mii020 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 4.202 lei2021 · Cifra de afaceri: 12.605 lei2019 · Profit net: −40.557 lei2020 · Profit net: −84.160 lei2021 · Profit net: −33.946 lei2022 · Profit net: 4.286 lei2023 · Profit net: −8.625 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 4.202 lei20202021: 12.605 lei13 mii2021
Profit net lei
2019: −40.557 lei20192020: −84.160 lei−84 mii20202021: −33.946 lei20212022: 4.286 lei4 mii20222023: −8.625 lei−9 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru FIRE GYM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −8.625 lei în scădere față de 2022 163.201 lei în creștere față de 2022 — — −163.201 lei —
2022 — 4.286 lei în creștere față de 2021 163.172 lei în scădere față de 2021 106.080 lei 319 lei −154.577 lei 1 în scădere față de 2021
2021 12.605 lei în creștere față de 2020 −33.946 lei în creștere față de 2020 192.988 lei în creștere față de 2020 189.028 lei 15.387 lei −158.863 lei 3
2020 4.202 lei −84.160 lei în scădere față de 2019 162.646 lei în scădere față de 2019 213.776 lei 7.200 lei −124.917 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −40.557 lei 294.865 lei 237.775 lei 204.536 lei −40.757 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare