FIRE & RESCUE CONSULTING 77 S.R.L.

FIRE & RESCUE CONSULTING 77 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41452402, Nr. Reg. Com. J2019009884409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 29 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR LEREŞTI, NR.4, PARTER, BL.38, SC.A, AP.1, cod poștal 051124. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRE & RESCUE CONSULTING 77 S.R.L.
CUI
41452402
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019009884409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR LEREŞTI, NR.4, PARTER, BL.38, SC.A, AP.1
Cod poștal
051124
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, FIRE & RESCUE CONSULTING 77 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 41.100 lei, un profit net de 15.488 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 8.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 20.400 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.150 lei2023 · Cifra de afaceri: 41.100 lei2024 · Cifra de afaceri: 41.100 lei2025 · Cifra de afaceri: 41.100 lei2019 · Profit net: 4.476 lei2020 · Profit net: 13.492 lei2021 · Profit net: 12.956 lei2022 · Profit net: 16.064 lei2023 · Profit net: 27.073 lei2024 · Profit net: 23.085 lei2025 · Profit net: 15.488 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.500 lei20192020: 20.400 lei20202021: 20.400 lei20212022: 25.150 lei20222023: 41.100 lei41 mii20232024: 41.100 lei20242025: 41.100 lei41 mii2025
Profit net lei
2019: 4.476 lei20192020: 13.492 lei20202021: 12.956 lei20212022: 16.064 lei20222023: 27.073 lei27 mii20232024: 23.085 lei20242025: 15.488 lei15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FIRE & RESCUE CONSULTING 77 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 41.100 lei 15.488 lei în scădere față de 2024 10.922 lei în creștere față de 2024 3.164 lei 23.486 lei 15.728 lei —
2024 41.100 lei 23.085 lei în scădere față de 2023 368 lei în scădere față de 2023 — 23.693 lei 23.325 lei —
2023 41.100 lei în creștere față de 2022 27.073 lei în creștere față de 2022 13.891 lei în creștere față de 2022 — 41.204 lei 27.313 lei —
2022 25.150 lei în creștere față de 2021 16.064 lei în creștere față de 2021 8.691 lei în creștere față de 2021 — 24.995 lei 16.304 lei —
2021 20.400 lei 12.956 lei în scădere față de 2020 141 lei în scădere față de 2020 — 13.337 lei 13.196 lei —
2020 20.400 lei în creștere față de 2019 13.492 lei în creștere față de 2019 1.353 lei în creștere față de 2019 — 15.085 lei 13.732 lei —
2019 8.500 lei 4.476 lei 153 lei — 4.829 lei 4.676 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare