FIRST DELI GROUP S.R.L.

FIRST DELI GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 43095420, Nr. Reg. Com. J33/1232/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 24 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, ALEEA NUCULUI, NR.7 A, BL.7 A, SC.A, ET.1, AP.25, cod poștal 720067. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRST DELI GROUP S.R.L.
CUI
43095420
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/1232/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 septembrie 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, ALEEA NUCULUI, NR.7 A, BL.7 A, SC.A, ET.1, AP.25
Cod poștal
720067
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, FIRST DELI GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.976.220 lei, un profit net de 541.805 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 2.859.299 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.306.993 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.849.641 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.099.168 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.976.220 lei2020 · Profit net: −7.614 lei2021 · Profit net: 733.673 lei2022 · Profit net: 703.657 lei2023 · Profit net: 428.661 lei2024 · Profit net: 371.834 lei2025 · Profit net: 541.805 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.859.299 lei20212022: 3.306.993 lei20222023: 3.849.641 lei20232024: 4.099.168 lei4,1 mil.20242025: 3.976.220 lei4,0 mil.2025
Profit net lei
2020: −7.614 lei−8 mii20202021: 733.673 lei734 mii20212022: 703.657 lei20222023: 428.661 lei20232024: 371.834 lei20242025: 541.805 lei542 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FIRST DELI GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.976.220 lei în scădere față de 2024 541.805 lei în creștere față de 2024 1.538.762 lei în scădere față de 2024 1.131.063 lei 909.564 lei 565.805 lei 5 în scădere față de 2024
2024 4.099.168 lei în creștere față de 2023 371.834 lei în scădere față de 2023 1.814.638 lei în scădere față de 2023 1.637.267 lei 510.042 lei 372.074 lei 6 în scădere față de 2023
2023 3.849.641 lei în creștere față de 2022 428.661 lei în scădere față de 2022 1.926.932 lei în scădere față de 2022 2.152.261 lei 649.287 lei 928.901 lei 7 în creștere față de 2022
2022 3.306.993 lei în creștere față de 2021 703.657 lei în scădere față de 2021 2.297.948 lei în creștere față de 2021 2.422.089 lei 523.096 lei 703.897 lei 6 în creștere față de 2021
2021 2.859.299 lei 733.673 lei în creștere față de 2020 1.194.753 lei în creștere față de 2020 1.195.257 lei 725.755 lei 726.259 lei 5 în creștere față de 2020
2020 — −7.614 lei 13.787 lei 642 lei 5.731 lei −7.414 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare