FIRST LEVEL INS S.R.L.

FIRST LEVEL INS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41339455, Nr. Reg. Com. J40/8642/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 2 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL PRIMĂVERII, NR.19-21, ET.1, AP.13A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRST LEVEL INS S.R.L.
CUI
41339455
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/8642/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL PRIMĂVERII, NR.19-21, ET.1, AP.13A
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, FIRST LEVEL INS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 21.846 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2019202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 123.730 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.085.645 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.223.102 lei2024 · Cifra de afaceri: 765.348 lei2019 · Profit net: −50.560 lei2021 · Profit net: −85.234 lei2022 · Profit net: −29.737 lei2023 · Profit net: 82.125 lei2024 · Profit net: 8.539 lei2025 · Profit net: −21.846 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 123.730 lei20212022: 2.085.645 lei20222023: 2.223.102 lei2,2 mil.20232024: 765.348 lei765 mii2024
Profit net lei
2019: −50.560 lei20192021: −85.234 lei−85 mii20212022: −29.737 lei20222023: 82.125 lei82 mii20232024: 8.539 lei20242025: −21.846 lei−22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FIRST LEVEL INS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −21.846 lei în scădere față de 2024 40.866 lei în creștere față de 2024 — 130.210 lei 89.344 lei —
2024 765.348 lei în scădere față de 2023 8.539 lei în scădere față de 2023 14.366 lei în scădere față de 2023 — 125.556 lei 111.190 lei 2 în scădere față de 2023
2023 2.223.102 lei în creștere față de 2022 82.125 lei în creștere față de 2022 151.946 lei în scădere față de 2022 1.786 lei 252.686 lei 102.651 lei 8 în creștere față de 2022
2022 2.085.645 lei în creștere față de 2021 −29.737 lei în creștere față de 2021 543.720 lei în creștere față de 2021 4.524 lei 456.051 lei −83.142 lei 6 în creștere față de 2021
2021 123.730 lei −85.234 lei în scădere față de 2019 121.924 lei în creștere față de 2019 3.322 lei 65.197 lei −53.405 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −50.560 lei 17.600 lei 10.944 lei 146.096 lei 139.440 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare