FIRST OPTION SRL

Inactivă fiscal din 27 decembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FIRST OPTION SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 38436725, Nr. Reg. Com. J51/635/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8122 - Activitati specializate de curatenie. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. ŞTIRBEI VODĂ, NR.5, BL.K1, SC.6, ET.3, AP.10, cod poștal 910118. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 decembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRST OPTION SRL
CUI
38436725
Stare
Inactivă fiscal din 27 decembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J51/635/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2017
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. ŞTIRBEI VODĂ, NR.5, BL.K1, SC.6, ET.3, AP.10
Cod poștal
910118
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8122
Domeniu de activitate
Activitati specializate de curatenie

Situații financiare

În 2024, FIRST OPTION SRL a raportat o pierdere netă de 1.533 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii201820192020202120242018 · Cifra de afaceri: 15.350 lei2019 · Cifra de afaceri: 21.450 lei2020 · Cifra de afaceri: 18.050 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.952 lei2018 · Profit net: 830 lei2019 · Profit net: 1.947 lei2020 · Profit net: −44.509 lei2021 · Profit net: −22.242 lei2024 · Profit net: −1.533 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 15.350 lei20182019: 21.450 lei21 mii20192020: 18.050 lei20202021: 6.952 lei7 mii2021
Profit net lei
2018: 830 lei20182019: 1.947 lei2 mii20192020: −44.509 lei−45 mii20202021: −22.242 lei20212024: −1.533 lei−2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru FIRST OPTION SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −1.533 lei în creștere față de 2021 79.776 lei în creștere față de 2021 — −64 lei −79.840 lei —
2021 6.952 lei în scădere față de 2020 −22.242 lei în creștere față de 2020 63.941 lei în creștere față de 2020 — −34 lei −63.975 lei 1
2020 18.050 lei în scădere față de 2019 −44.509 lei în scădere față de 2019 46.709 lei în creștere față de 2019 — 4.976 lei −41.733 lei 1
2019 21.450 lei în creștere față de 2018 1.947 lei în creștere față de 2018 24.335 lei în creștere față de 2018 — 27.111 lei 2.776 lei 1
2018 15.350 lei 830 lei 18.153 lei — 18.982 lei 829 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare