FIRST RATE S.R.L.

FIRST RATE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39071678, Nr. Reg. Com. J2018001059123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.11, ET.DEMISOL, AP.16, cod poștal 400117. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FIRST RATE S.R.L.
CUI
39071678
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001059123
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 martie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.11, ET.DEMISOL, AP.16
Cod poștal
400117
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, FIRST RATE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.059 lei.

Profit net lei
2018: −166.854 lei'182019: −789.314 lei−789 mii'192020: 420.640 lei421 mii'202021: −109.082 lei'212022: −146.226 lei'222023: −166 lei'232024: −562 lei'242025: −6.059 lei−6 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru FIRST RATE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −6.059 lei în scădere față de 2024 3.730.214 lei în creștere față de 2024 1.142.886 lei 1.789.905 lei −797.423 lei —
2024 — −562 lei în scădere față de 2023 3.259.911 lei în creștere față de 2023 752.906 lei 1.715.642 lei −791.363 lei —
2023 — −166 lei în creștere față de 2022 3.259.824 lei în creștere față de 2022 752.907 lei 1.716.115 lei −790.802 lei —
2022 — −146.226 lei în scădere față de 2021 3.259.631 lei în scădere față de 2021 752.907 lei 1.716.089 lei −790.635 lei 1
2021 — −109.082 lei în scădere față de 2020 3.668.030 lei în creștere față de 2020 752.907 lei 2.270.714 lei −644.409 lei 1
2020 — 420.640 lei în creștere față de 2019 3.440.128 lei în creștere față de 2019 753.710 lei 2.151.090 lei −535.328 lei 1
2019 — −789.314 lei în scădere față de 2018 3.231.740 lei în creștere față de 2018 754.783 lei 1.520.989 lei −955.968 lei 1
2018 — −166.854 lei 1.028.088 lei 3.117 lei 858.317 lei −166.654 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare