FLAIR SCENT S.R.L.

Activitate suspendată din 1 iulie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FLAIR SCENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42961382, Nr. Reg. Com. J2020001965223. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 25 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PĂCII, NR.5A, cod poștal 700083. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FLAIR SCENT S.R.L.
CUI
42961382
Stare
Activitate suspendată din 1 iulie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2020001965223
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 august 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PĂCII, NR.5A
Cod poștal
700083
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
3299
Domeniu de activitate
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

Situații financiare

În 2025, FLAIR SCENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 200.508 lei, o pierdere netă de 84.399 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 39.524 lei2021 · Cifra de afaceri: 285.460 lei2022 · Cifra de afaceri: 406.272 lei2023 · Cifra de afaceri: 361.266 lei2024 · Cifra de afaceri: 365.774 lei2025 · Cifra de afaceri: 200.508 lei2020 · Profit net: −24.823 lei2021 · Profit net: 161.927 lei2022 · Profit net: 6.156 lei2023 · Profit net: 10.735 lei2024 · Profit net: 3.045 lei2025 · Profit net: −84.399 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 39.524 lei20202021: 285.460 lei20212022: 406.272 lei406 mii20222023: 361.266 lei20232024: 365.774 lei20242025: 200.508 lei201 mii2025
Profit net lei
2020: −24.823 lei20202021: 161.927 lei162 mii20212022: 6.156 lei20222023: 10.735 lei20232024: 3.045 lei20242025: −84.399 lei−84 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FLAIR SCENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 200.508 lei în scădere față de 2024 −84.399 lei în scădere față de 2024 29.666 lei în scădere față de 2024 16.219 lei 65.126 lei 48.719 lei 2
2024 365.774 lei în creștere față de 2023 3.045 lei în scădere față de 2023 40.031 lei în scădere față de 2023 24.173 lei 153.340 lei 133.562 lei 2 în scădere față de 2023
2023 361.266 lei în scădere față de 2022 10.735 lei în creștere față de 2022 79.116 lei în scădere față de 2022 26.362 lei 188.021 lei 130.517 lei 3 în scădere față de 2022
2022 406.272 lei în creștere față de 2021 6.156 lei în scădere față de 2021 82.303 lei în scădere față de 2021 23.247 lei 195.939 lei 143.460 lei 4
2021 285.460 lei în creștere față de 2020 161.927 lei în creștere față de 2020 114.293 lei în creștere față de 2020 30.189 lei 291.768 lei 137.304 lei 4 în creștere față de 2020
2020 39.524 lei −24.823 lei 65.599 lei 2.445 lei 468.569 lei −24.623 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare