FLAME P&B DMR S.R.L.

Activitate suspendată din 8 octombrie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

FLAME P&B DMR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 42017547, Nr. Reg. Com. J07/853/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, ORŞ. FLĂMÂNZI, STR. ÎNVĂŢĂTOR CONSTANTIN MAXIM, NR.6. Societatea are activitatea suspendată din data de 8 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FLAME P&B DMR S.R.L.
CUI
42017547
Stare
Activitate suspendată din 8 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J07/853/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2019
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, ORŞ. FLĂMÂNZI, STR. ÎNVĂŢĂTOR CONSTANTIN MAXIM, NR.6
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, FLAME P&B DMR S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii202020212022202420252020 · Cifra de afaceri: 12.442 lei2021 · Cifra de afaceri: 52.870 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2020 · Profit net: 10.422 lei2021 · Profit net: −49.060 lei2022 · Profit net: −66.978 lei2024 · Profit net: −1.341 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 12.442 lei20202021: 52.870 lei53 mii20212022: 6.000 lei6 mii2022
Profit net lei
2020: 10.422 lei10 mii20202021: −49.060 lei20212022: −66.978 lei−67 mii20222024: −1.341 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru FLAME P&B DMR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 150.695 lei — — −150.695 lei —
2024 — −1.341 lei în creștere față de 2022 150.695 lei în creștere față de 2022 — — −150.695 lei —
2022 6.000 lei în scădere față de 2021 −66.978 lei în scădere față de 2021 109.192 lei în creștere față de 2021 4.561 lei 2.810 lei −105.417 lei 2 în scădere față de 2021
2021 52.870 lei în creștere față de 2020 −49.060 lei în scădere față de 2020 42.593 lei în creștere față de 2020 10.540 lei 3.721 lei −38.438 lei 3 în creștere față de 2020
2020 12.442 lei 10.422 lei 20.117 lei 20.383 lei 39.071 lei 10.622 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare