FLOMAR CEREALIS S.R.L.

FLOMAR CEREALIS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 39741425, Nr. Reg. Com. J38/639/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4621 - Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat. Societatea a fost înființată la data de 10 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, ORŞ. HOREZU, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.23, cod poștal 245800. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FLOMAR CEREALIS S.R.L.
CUI
39741425
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/639/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 august 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, ORŞ. HOREZU, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.23
Cod poștal
245800
Cod CAEN
4621
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat

Situații financiare

În 2025, FLOMAR CEREALIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 16.352.364 lei, un profit net de 1.170.726 lei și un număr mediu de 19 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 361.133 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.555.474 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.190.916 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.916.652 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.450.856 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.977.182 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.264.567 lei2025 · Cifra de afaceri: 16.352.364 lei2018 · Profit net: 38.317 lei2019 · Profit net: 412.090 lei2020 · Profit net: 433.329 lei2021 · Profit net: 304.914 lei2022 · Profit net: 59.176 lei2023 · Profit net: 778.362 lei2024 · Profit net: 665.291 lei2025 · Profit net: 1.170.726 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 361.133 lei'182019: 3.555.474 lei'192020: 4.190.916 lei'202021: 4.916.652 lei'212022: 7.450.856 lei'222023: 7.977.182 lei'232024: 9.264.567 lei'242025: 16.352.364 lei16,4 mil.'25
Profit net lei
2018: 38.317 lei'182019: 412.090 lei'192020: 433.329 lei'202021: 304.914 lei'212022: 59.176 lei'222023: 778.362 lei'232024: 665.291 lei'242025: 1.170.726 lei1,2 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru FLOMAR CEREALIS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 16.352.364 lei în creștere față de 2024 1.170.726 lei în creștere față de 2024 1.865.716 lei în scădere față de 2024 4.290.022 lei 1.438.100 lei 3.862.406 lei 19 în creștere față de 2024
2024 9.264.567 lei în creștere față de 2023 665.291 lei în scădere față de 2023 2.437.633 lei în creștere față de 2023 4.159.292 lei 970.021 lei 2.691.680 lei 16 în creștere față de 2023
2023 7.977.182 lei în creștere față de 2022 778.362 lei în creștere față de 2022 1.266.939 lei în scădere față de 2022 1.967.622 lei 1.325.706 lei 2.026.389 lei 14 în scădere față de 2022
2022 7.450.856 lei în creștere față de 2021 59.176 lei în scădere față de 2021 1.372.581 lei în creștere față de 2021 1.269.467 lei 1.351.141 lei 1.248.027 lei 15 în creștere față de 2021
2021 4.916.652 lei în creștere față de 2020 304.914 lei în scădere față de 2020 1.049.503 lei în creștere față de 2020 1.059.501 lei 1.178.852 lei 1.188.850 lei 12 în creștere față de 2020
2020 4.190.916 lei în creștere față de 2019 433.329 lei în creștere față de 2019 501.470 lei în creștere față de 2019 509.979 lei 875.427 lei 883.936 lei 11 în creștere față de 2019
2019 3.555.474 lei în creștere față de 2018 412.090 lei în creștere față de 2018 74.874 lei în scădere față de 2018 226.102 lei 299.379 lei 450.607 lei 8 în creștere față de 2018
2018 361.133 lei 38.317 lei 98.565 lei 46.922 lei 90.160 lei 38.517 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare