FLORYELA BEAUTY S.R.L.

FLORYELA BEAUTY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42673401, Nr. Reg. Com. J2020000999296. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.197, CONSTRUCŢIA C1, cod poștal 100163. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
FLORYELA BEAUTY S.R.L.
CUI
42673401
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000999296
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iunie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.197, CONSTRUCŢIA C1
Cod poștal
100163
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, FLORYELA BEAUTY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 141.832 lei, o pierdere netă de 85.755 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 23.965 lei2021 · Cifra de afaceri: 69.112 lei2022 · Cifra de afaceri: 124.484 lei2023 · Cifra de afaceri: 175.915 lei2024 · Cifra de afaceri: 146.141 lei2025 · Cifra de afaceri: 141.832 lei2020 · Profit net: −21.477 lei2021 · Profit net: −71.546 lei2022 · Profit net: −41.127 lei2023 · Profit net: 10.962 lei2024 · Profit net: −50.391 lei2025 · Profit net: −85.755 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 23.965 lei20202021: 69.112 lei20212022: 124.484 lei20222023: 175.915 lei176 mii20232024: 146.141 lei20242025: 141.832 lei142 mii2025
Profit net lei
2020: −21.477 lei20202021: −71.546 lei20212022: −41.127 lei20222023: 10.962 lei11 mii20232024: −50.391 lei20242025: −85.755 lei−86 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru FLORYELA BEAUTY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 141.832 lei în scădere față de 2024 −85.755 lei în scădere față de 2024 269.211 lei în creștere față de 2024 — 14.218 lei −254.993 lei 4
2024 146.141 lei în scădere față de 2023 −50.391 lei în scădere față de 2023 192.782 lei în creștere față de 2023 — 23.544 lei −169.238 lei 4
2023 175.915 lei în creștere față de 2022 10.962 lei în creștere față de 2022 140.456 lei în scădere față de 2022 — 21.609 lei −118.847 lei 4 în scădere față de 2022
2022 124.484 lei în creștere față de 2021 −41.127 lei în creștere față de 2021 146.350 lei în creștere față de 2021 — 15.296 lei −131.054 lei 5
2021 69.112 lei în creștere față de 2020 −71.546 lei în scădere față de 2020 105.339 lei în creștere față de 2020 — 15.412 lei −89.927 lei 5 în creștere față de 2020
2020 23.965 lei −21.477 lei 28.862 lei 831 lei 6.754 lei −21.277 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare